Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na tényleg megérte a focit...

Na tényleg megérte a focit ennyire pénzelni? Az Európa-bajnokság leggyengébb csoportjából se tudtunk továbbjutni.

Figyelt kérdés
Egyedül az F-csoportból nincs már versenyben senki, ennyike.

2021. jún. 30. 00:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
44%

Te nagyon buta vagy! Ez volt az elemzők szerint is a legnehezebb csoport. A halálcsoport nevet kapta. EB,VB címvédők voltak a csoportban. Jól le is fárasztottuk egymást, már nem jutott elég erő a folytatáshoz



A németek a sok migráns csapatba rakásával gyengültek el. A portugálok egy erős csapat ellen kaptak ki. A farnciák végig vezettek és csak az utolsó percben egyenélítettek ellenük ki.


a csoportban volt a világranglista 2., 5. és 12. helyezettje, mi meg csak a 37. helyen vagyunk... Ezzel szemben a C csoportban a hollandok a 16., az osztrákok és az ukránok a 23-24., Észak-Macedónia a 62. helyen vannak. Hát ezért.

2021. jún. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
46%
A németeket le kellett volna győznünk, hiszen ők kikaptak azoktól a franciáktól, akiket még a svájciak is elvertek.
2021. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

" Ez volt az elemzők szerint is a legnehezebb csoport."


Ez csak az elemzők totális tévedését bizonyítja. A másik 5 csoport közül 3-ból még 2-2 csapat is versenyben van.

2021. jún. 30. 01:14
 4/38 anonim ***** válasza:
42%
Latszik h ertesz hozza 😃
2021. jún. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Norbán ***** válasza:
56%

Ez a "halál csoport"; brekegték a fideszesek...


Nekünk az! Mert rajtunk kívül voltak más csapatok is


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2021. jún. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, ez olyan mintha én pofáznék a te étrendedről. Nem értek hozzá, nem láttam, igy nem teszem.


Te se pofázz ha nem tudsz hozzászólni. A magyar csapat remekül játszott, majdnem minden játékoskategória top 3jában legalább 1 játékosunk ott volt, és a korábbi világbajnokok ellen döntetlent vívtunk.


De persze, ha neked olyan szerencsetlen életed van hogy ezt sem tudod értékelni, akkor az sajnálatos.


Büszke vagyok a magyar csapatra. ❤🇭🇺

2021. jún. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Büszke vagy arra, hogy a leglókötőbb csoport utolsó helyén végeztünk? Mit számít a közismerten marhaságokat jelző világranglista, ha mindegyik csapat elhasalt? Európa-bajnokságot kell nyerni, nem világranglista top10-es helyet😉
2021. jún. 30. 01:39
 8/38 anonim ***** válasza:
38%
Koszonjuk Emese
2021. jún. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem használtam ezt a kifejezést, de kérdező, neked aztán szomszéd tehenés mentalitásod van.
2021. jún. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
40%

#1: Hülyével miért vitatkozol? Látod, hogy lehetetlen kibillenteni az agybajából. Azért írta ki a Politika rovatban mindezt, hogy hátha ezzel fogást talál Orbánon. Rá kell hagyni! :D

#2: Te meg kb. olyanokat írkálsz, amiket én mondogattam 5-6 évesen. Csak tudod aztán rájöttem, hogy a foci pont attól szép, hogy kiszámíthatatlan és nem lehet az egyik meccs eredményéből a másikra következtetni. Te felnőttként még mindig ott tartasz, ahol én óvodás koromban (vagy még ott sem)... :)

2021. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!