Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit takar pontosan az hogy...

Mit takar pontosan az hogy meleg propaganda? Szeretném kicsit jobban megerteni mi is folyik itt, és hallom egyfolytában hogy igy meg ugy meleg propaganda, de magyarázatot még nem láttam hogy az mit is takar. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 18:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20

“Ha filmben csókolóznak az szerinted nem a homoszexualitás ábrázolása? De. És? Akkor mi van? Ak látja homoszexuálissá változik? Ha a heteroszexualitást lehet ábrázolni, akkor ezt miért is nem?”

Tehát elismered, hogy megjelenítés, de az imént még amikor én mondtam ezt fennakadtál rajta, és idézőjelben írtad, hogy “megjelenítés”.

Nem változik homoszexuálissá aki látja, nem mondtam ilyet. Azt sem mondtam, hogy ilyet ne lehetne ábrázolni. Te nagyon eltévesztetted a házszámot. Én itt valakinek a kommentjére írtam, aki szerint meleg karaktereket egyáltalán nem lehet szerepeltetni, hogy ez nincs így, mert a homoszexualitás megjelenítése nem ott kezdődik.


“Ha egy arénát szívárványszínbe díszítenek az nem propagálás? Nem. És nem is tennének ilyet ha nem lennének olyanok, akik a melegekben a gonoszt, pedofilt látják.”

Na ha ez nem propaganda, akkor amit Orbánék művelnek az se.

Nem tudom rúg-e a lakosság 0,1%-ára azoknak a száma, akik a melegekben a gonoszt vagy a pedofilt látják. Ellenben a papokkal, akik rendszeres megkapják, hogy pedofilok.

Az emberek többségét nem zavarják a melegek, ha normálisan viselkednek, és tudják, hogy nem tehet arról senki, hogy ki iránt vonzódik. A probléma azokkal van, akiknek az életük szinte kizárólag a saját homoszexualitásuk körül forog és ezt folyamatosan a környezetük tudtára akarják adni, irritálóan viselkednek. Tudod az emberek többsége heteroszexuális, és a homoszexualitás taszító számukra és ezt tiszteletben kellene tartani.

A szivárványos lászló már rég nem annak az elfogadásáról van szó, hogy ki kit szeret, hanem mindenféle undorítóságot akarnak lenyomni az ember torkán.

A szivárványos zászló ezeknek az elfogadásáról szól:

[link]

[link]

[link]

[link]

Desmond is amazing egy tizenpár éves gyerek, akit az LMBTQ-mozgalom ünnepel. Óvodás kora óta drag queen-nek készül, mert a TV-ben látott ilyet. Melegbárban is lépett már fel táncműsorral ahol aprópénzt dobáltak neki.

Ez egy drag queen, ilyenek járnak egyre gyakrabban a haladó nyugaton szexuális felvilágosítást tartan gyerekeknek:

https://www.youtube.com/watch?v=UKgxkNES4Zs

A normális meleg az ilyen jelenségektől is elhatárolódik. Vagy szerinted ez normális?


“Aki csak azért képes "melegpropagandázni" meg ileyn kérdéseket írogatni, mert nem szereti a melegeket csak azért az nagyon hasonlít a nácikra,”

“Tudom, neked semmi bajod a melegekkel, csak épp unatkozol és úgy érezted ki kell írnod egy kérdést és nem jutott jobb eszedbe.”

Öcsém, te azt sem tudod merre vagy arccal! :DDD

Nem én írtam ki a kérdést. Én itt egy kommentre reagáltam, amire te rákötöttél.

A kérdező vélhetően ellenzéki beállítottságú, és a kérdésében semmi homofób nincs, épp ellenkezőleg, a kormánypártiakat akarja kérdőre vonni, hogy mi is az a meleg propaganda. Te meg szegény kérdezőt, akinek amúgy semmi baja a melegekkel lenácizod. :D

2021. júl. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#20


Én csak arra lettem volna kíváncsi hogy mi is az a melegpropaganda, követek ellenzéki és kormánypárti médiumokat egyaránt de eddig még objektív magyarázattal nem igazán találkoztam és szerettem volna tisztán látni hogy mit is értenek pontosan ezalatt.

Egyébként kedves 20-as én is meleg vagyok. És nem utálom magam😊, csak objektíven minden elfogultsagtol függetlenül szerettem volna választ kapni, vagy legalább egy értelmes vitát lefolytatni A nácizást pedig kikerem magamnak :D

2021. júl. 1. 00:48
 23/24 anonim ***** válasza:

"Tehát elismered, hogy megjelenítés, de az imént még amikor én mondtam ezt fennakadtál rajta, és idézőjelben írtad, hogy “megjelenítés”."

Azért írtam idézőjelbe, mert idéztem, hogy ez "megjelenítés" (mivel nem lehet máshogy kiemelni itt szavakat), míg a zászló "propagálás" szerinted.

"A szivárványos zászló ezeknek az elfogadásáról szól:" Nem kattintgatok egy ismeretlen által beírt linkekre, de az első pestisrácokos, meg "ezeknek"-et írsz szóval sejtem, hogy kerestél néhány szélsőséges magamutogatót, és azok alapján kijelented, hogy egyenlő velük. Ez a te bajod ha te ezt gondolod. Még a pride-on is max 1-2 olyan van, a 99% nem olyan. Ahogyan a heterók között is vannak magamutogatók, provokálók, akik imádnak másokat felháborítani. A melegek között s van. Mi ebben a meglepő? Pont ugyanolyan emberek, mint mások.

Szuper, hogy találtál egy gyereket, aki ha nem drag queen akarna lenni, akkor meg valószínűleg más hasonlót csinálna, mert nem kapott elég figyelmet a szüleitől és valószínűleg nem sikerül beilleszkednie, ezért máshogy próbál figyelmet kapni és más társaságot keres. Mi ebben az új? Mindig is voltak gyerekek, akik bandákhoz csapódtak, másokat zaklattak, csúfoltak, vagy bármilyen más módon próbáltak valahova tartozni, vagy valahogyan figyelem középpontjába kerülni. Megintcsak, nem érdekel a videó, de miért kérdezed tőlem, hogy normális meleg ettől elhatárolódik? Miért kellene bármitől elhatárolódnia? Ha egy heteró valakit megver az utcán, akkor az összes heterónak el kellene határolódnia tőle, vagy mi?

"Te meg szegény kérdezőt, akinek amúgy semmi baja a melegekkel lenácizod"

A kérdezőt nem náciztam le, azt/azokat náciztam le, akiknek nincs semmi jobb dolguk az életükben, mint azon rúgózni, hogy a szivárványos zászló az propaganda meg mindenkit homokossá akarnak változtatni meg hasonló hülyeségek. Azokat, akik percenként írják ki a "kérdéseket" azóta, hogy a vezír ezt kiadta parancsba.

2021. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

“Nem kattintgatok egy ismeretlen által beírt linkekre”

Attól félsz, hogy rádküldök valami jó kis trójait, vagy mi? Gondolom idegenekkel sem állsz szóba, ahogy anya tanította. :D


“kerestél néhány szélsőséges magamutogatót, és azok alapján kijelented, hogy egyenlő velük.”

Beütöd Google-ba az “LMBTQ” és “Gay Pride“ kifejezéseket és az első oldalon ott lesznek.


“Ahogyan a heterók között is vannak magamutogatók, provokálók, akik imádnak másokat felháborítani.”

Azokat is elítélem. Na de az LMBTQ mozgalom tagjai is elítélik az női sminkes, tangás, picsarázó férfiakat? Nagyon erősen kétlem, hisz a szivárványos zászló az elfogadásról szól, ami kezdetben csak a homoszexuálisakra terjedt ki, de aztán jöttek a transzok és mindenféle abberáltak.


“Ahogyan a heterók között is vannak magamutogatók, provokálók, akik imádnak másokat felháborítani.”

Mintha egy melegfelvonuláson hatványozottan magasabb lenne az ilyeneknek az aránya.

Az LMBTQ mozgalom ünnepli az ilyen magamutogatókat, és pogárpukasztókat, akik imádják provokálni az embereket, aztán áldozati pózban vonaglani. És az LMBTQ MOZGALOM nem egyenlő az LMBTQ KÖZÖSSÉGGEL. A közösségbe tartoznak azok a normális homoszexuálisak, akiknek nem célja a polgárpukkasztás, nem a saját homoszexualitásuk körül forog az életük, és zsigerből elutasítják a fenti jelenségeket.


“Szuper, hogy találtál egy gyereket, aki ha nem drag queen akarna lenni, akkor meg valószínűleg más hasonlót csinálna, mert nem kapott elég figyelmet a szüleitől…”

Nem kell teóriákba merülnöd, Desmond története ismert. Két éves korában kezdett el nézni egy drag queen-es műsort, és amikor elég nagy lett leutánozta és belebújt az anyja ruháiba. Olyat csinált, amilyet bármelyik gyerek csinált volna kíváncsiságból, de az anyja ezt úgy értelmezte, hogy a kicsi Desmond transzszexuális. Ahelyett, hgoy elmagyarázta volna neki, hogy ezek lányoknak való ruhák, te meg kisfiú vagy, vett neki kislány ruhákat, és bíztatta, hogy parádézzon bennük, és transzgyereket nevelt belőle.


“valószínűleg nem sikerül beilleszkednie, ezért máshogy próbál figyelmet kapni és más társaságot keres. “

Baszod. Már azelőtt női ruhákba bújt, mielőtt bármiféle gyerekközösségbe került volna. Felcseréled az okot és a következményt. Nem azért bújt női ruhákba, mert nem sikerült beilleszkednie, hanem női ruhákban mászkált, és ez adott okot rá, hogy ne tudjon beilleskedni. (márha így van, arról nincs szó, hogy milyenek voltak az óvodás és iskolás évei.)


“Megintcsak, nem érdekel a videó, de miért kérdezed tőlem, hogy normális meleg ettől elhatárolódik?”

Nem Desmond van a videóban, hanem egy nőnek öltözött undormány, aki a picsáját rázza óvodás korú gyerekeknek, a szülők meg tapsolnak. Szerinted ez normális dolog?


“Ha egy heteró valakit megver az utcán, akkor az összes heterónak el kellene határolódnia tőle, vagy mi?”

Pontosan. Nem csak a heteróknak, hanem mindenkinek el kellene ítélni az ilyet utcán (meg úgy általában) verekedni nem normális dolog.


“A kérdezőt nem náciztam le, azt/azokat náciztam le, akiknek nincs semmi jobb dolguk az életükben, mint azon rúgózni,”

Engem náciztál le, és engem hittél a kérdezőnek. :D A kérdező kérdése volt a hivatkozási alapod, amikor azt magyaráztad, hogy miért emlékeztetlek a nácikra.

Idézem:

“Aki csak azért képes "melegpropagandázni" meg ilyen kérdéseket írogatni, mert nem szereti a melegeket csak azért, mert azok nem heterók az nagyon hasonlít a nácikra”

“Tudom, neked semmi bajod a melegekkel, csak épp unatkozol és úgy érdezted ki kell írnod egy kérdést és nem jutott jobb eszedbe.”

Neked már a kérdező kérdése elég volt ahhoz, hogy nácinak feltételezz valakit!

Amíg azt hitted, hogy én írtam a kérdést, addig homofób volt a kérdés, de amint kiderült hogy nem én írtam, már semmi bajod a kérdéssel?


“percenként írják ki a "kérdéseket" azóta, hogy a vezír ezt kiadta parancsba.”

Jah, Orbán Viktor kiadja parancsba, hogy egy pár százas látogatottságú oldalon kérdezősködjenek, tök realis. :D

2021. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!