Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten is van fideszkampány?

Budapesten is van fideszkampány?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas plakát Karácsonyról, hogy Gyurcsány ott pózol mögötte, meg ilyen ízléstelen ingben van. Kicsit ironikus, hogy ez Budapest belvárosában van. Eddig azt hittem, hogy kampányolni csak az kampányolhat, aki irányítja az adott önkormányzatot. Ez azt jelenti, hogy elméletileg egy fideszes városban is lehetne Orbánozó plakát? Hogy van ez?

2021. júl. 2. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig azt hittem, hogy kampányolni csak az kampányolhat, aki irányítja az adott önkormányzatot."??????????

Az minek kampányolna?

A plakáton ott van a szervezet neve is amelyik kirakatta. Nézd meg!

Magyarországon szólás és véleményszabadság van. Ha akarnék én is kirakathatnék egy plakátot Budapesten vagy bárhol akár ilyen képpel is - csak ki kell fizetnem.

2021. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen feltételek nincsenek plakátolásnál amiket felvázoltál! Hol élsz te?
2021. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én már láttam Budapesten kormányzatot szapuló plakátot.
2021. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan gondolsz ilyen értelmetlen dolgokat.

"Eddig azt hittem, hogy kampányolni csak az kampányolhat, aki irányítja az adott önkormányzatot."

Nem az önkormányzat, hanem a Fidesz kampánya ez.

2021. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg van egy Auchan plakát, pedig még egyik szomszédos megyében sincs egyetlen Auchan sem, nemhogy nálunk. De meg a tévében is van reklámja!

Azért hirdetik, hogy menjünk oda, ne azért, hogy tudjuk, hogy van.

Azért járatják le Karácsonyt, hogy a fideszre szavazzanak, nem azért, mert a Fidesz irányítja az egesz országot. Akkor nem is kampányolhatna az ellenzék? Nem értelek.

A másik meg az, hogy a plakáthelyeket egy cég adja bérbe, nem az önkormányzat.

2021. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!