Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mégiscsak lehet...

Most akkor mégiscsak lehet homoszexualitásra nevelni?

Figyelt kérdés
Lakatos Márk, a közismerten homokos stylist Hajdú Péter műsorában azt vallotta, hogy szereti az egyéjszakás kalandokat és kifejezetten heteroszexuális férfiakra utazik. A hetero férfiak beleakadnak a hálójába és nem bírnak ellenállni Márk sármjának, és homokossá vedlenek arra a pár órára, amit Márk ágyában töltenek.

2021. júl. 5. 20:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Inkább úgy mondanám, hogy akikben eleve benne van a hajlam (csak esetleg nem is tudnak róla), azt igen, fel lehet ébreszteni környezeti hatásokkal.
2021. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Léteznek biszexuális emberek is, gondolom őket környékezi meg.
2021. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell elhinni mindent amit a tv-ben látsz/hallasz.
2021. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#1

És az a környezeti hatás Lakatos Márk? :D

Ilyen alapon akkor fel lehet éleszteni iskoláskorúakban is.


#2

Márk kifejezetten heterókat mondott.

2021. júl. 5. 20:41
 5/29 anonim ***** válasza:
35%

Minden komoly szakértő egyetért abban, hogy a homoszexualitás nem vezethető vissza kizárólag a genetikai állományra, tehát a környezet hatása (első sorban a gyermekkorban) hatással van a kialakuló szexuális orientációra. Az egynemű párok gyereki között kevesebb lesz a heteroszexuális, s kevesebb gyerekük is születik.

Tehát a helyes válasz a kérdésre: igen.

(Lakatos Márkot nem kommentálom, ő nem érdekel.)

2021. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ezt én is így gondolom, 5-ös.

A legtöbb pedofil bűnöző saját maga is pedofil áldozata volt. Ez egyértelmű bizonyíték arra, hogy a környezeti hatás az ő esetükben felelős ennek a hajlamnak a kialakulására.

De ott vannak a bennszülött törzsek, ahol pusztán a környezet szabja meg, hogy mi a kívánatos, például a gyűrűkkel teleaggatott, meghosszított nyak, vagy a tepsi méretű pitty.

2021. júl. 5. 20:56
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"És az a környezeti hatás Lakatos Márk?"

Nem pont az ő személye, hanem maga a homoszexuális együttlét, amit valaki adott esetben kellemesnek találhat.

2021. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

"tehát a környezet hatása (első sorban a gyermekkorban) hatással van a kialakuló szexuális orientációra. Az egynemű párok gyereki között kevesebb lesz a heteroszexuális, s kevesebb gyerekük is születik."


Ez arra a statisztikára emlékeztet, ami szerint Kanadában és Ausztráliában 100 ezer lakosra tízszer annyi emberrablás jut, mint Kolumbiában és Mexikóban, mert előbbinél az egymást gyűlölő exek hívogatják a helyi 112-t, amikor 10 percet késnek a láthatásról.


Mindenki tudja, hogy hány tagadásban élő, lelki roncs ember van, aki lehet, hogy magának sem, de a környezetének biztosan nem vallja be a saját szexualitását.


Egy nyíltan meleg családban felnövő gyereknél viszont sokkal kisebb az esélye az ilyen társadalmi stigmák általi nem-felismert/letagadott melegségnek, ami egy remek dolog.


Senki nem jár jól azzal, ha Szájer-módra egy életet leél valaki tagadásban, a környezetének nonstop szerepet játsszva.

2021. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

"Ez arra a statisztikára emlékeztet, ami szerint Kanadában és Ausztráliában 100 ezer lakosra tízszer annyi emberrablás jut, mint Kolumbiában és Mexikóban, mert előbbinél az egymást gyűlölő exek hívogatják a helyi 112-t, amikor 10 percet késnek a láthatásról."


Ezek nem emberrablások, hanem téves riasztások.

Tehát ha van ilyen statisztika, amire hivatkozol, akkor abba nem számítanak bele ezek a telefonok.

2021. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam melegekkel, sokat emlegették, hogy van egy "radarjuk" egymásra, észreveszik a hajlamot. Meleg Márk minden bizonnyal magukat teljesen heterónak valló/gondoló emberekre utazik, akikben meglátja a biszexuális hajlamot, és azt élvezi, hogy olyan embereket cserkészhet be, akik magukról sosem gondolnák, hogy bevállalnak ilyet. A hangsúly akkor is a kiválasztáson van. Én pl nem gondolom, hogy el tudna engem csábítani...


Egyúttal e vonjunk le messzemenő következtetéseket egy late night show-ban kérkedő interjúalany mondataiból. Egy buszsofőr ismerősöm dicsekedett azzal, hogy már többször is feküdt le friss menyasszonnyal, aki épp a nászútján volt. Elhiszem neki, ugyanakkor ez nem jelenti azt, hogy ő képes bármilyen menyasszonyt megdugni a nászútján, csak azt, hogy bizony létezik ilyen menyasszon, meg azt, hogy ő ezt ki tudja szúrni. Meleg Márknak is volt nyilván ilyen sztorija, de ez nem jelenti azt, hogy akárkit tudna befolyásolni.


Legfőképpen pedig Meleg Márk sztorijának nincs különösebb jelentősége szerintem, inkább érdekesség. Lehet, hogy lesz, akinél kinyit egy ajtót, hát akkor legyenek boldogok, én ebben semmi különöset nem látok. Én úgy gondolom, átnevelni nem fog senkit, maximum rámutatni arra, ami ott van. Ezt én nem tartom károsnak, vagy deviáns dolognak.

2021. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!