Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter lelepleződött?

Jakab Péter lelepleződött?

Figyelt kérdés

Az építkezésen tartott sajtótájékoztatóján kiesett a "melósok barátja" szerepéből?

https://www.youtube.com/watch?v=-UNkgAzCEf8



2021. júl. 8. 09:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
JP egy bohóc
2021. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Egy mocskos faparaszt!!

Velem csinálná egyszer.... nem érdekelne a büntetőügy, leb@sznék neki 2 olyat, hogy nem tudná, kicsoda!!!

2021. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Rothadó Narancs ***** válasza:
46%

Neki volt igaza. Punktum!

A fidernyákok meg rinyálhatnak tovább!

2021. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha az ét háttam mögött is alig fél méterrel ált volna meg, és úgy hogy közben hátrafelé néz a vezető, nem politikusként, én nem le ordítottam volna a vezető fejét, hanem kirángattam volna a fülkéjéből és hátra vonszoltam volna a jármű háta mögé...
2021. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
Úgy látszik a nehézgépkezelő sem adófizető csak Orbán csicskása. Az igazi munkás ember Jakab Péter.
2021. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom ti örültetek volna, ha átakartak volna menni rajtatok..
2021. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Gondolom csak a hangerő számít, az nem, hogy mit mondott valójában (nem, nem a segget kell figyelni). Azt sokaknak úgysem sikerült értelmezni.
2021. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

JAKAB Péter 99%-os!


EZ VESZÉLYES!

2021. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Átlagemberként is nagyjából ugyanezt tettem volna, politikusként is. Tudom, ebben az országban már az a furcsa, ha egy politikus emberként viselkedik, nem egy képmutató, jogszabályok és függönyök mögé bújó bábuként. Jakab teljesen jól reagálta le a helyzetet.
2021. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező

Az a munkás a munkagépben ezerszer értelmesebb és tisztességesebb volt, mint Jakab a kolléganőjével együttvéve.

De tiszta sor, legközelebb ki kell hívni a rendőrséget ha megjelenik Jakab stábja valahol és azokkal kell biztosíttatni, hogy ne okozhassanak balesetet.

Lett volna normál módja az ügy intézésének, nem is egy, Jakabéknak eszükbe sem jutott, mert felsőbbrendűnek érzik magukat és azt hiszik bármit megtehetnek az számít hogy videót készítsenek.

1. Szólhattak volna az ott dolgozóknak előre, hogy felvételt akarnak készíteni.

2. Kereshettek volna egy olyan részt ahol látszanak a munkálatok de amin biztosan nem fog közlekedni senki, mert nem az út közepe egy építkezésen.

3. Amikor jött a munkagép leállhattak volna a felvétellel és elengedhették volna, majd újra kezdik.

4. A munkagép sofőrjének normál hangnemben is szólhattak volna még amikor közelített és a kolléganő megkérhette volna hogy fél percig várjon amíg befejezik a felvételt. A videón jól mutatott volna és a melós tuti belement volna.

Ehelyett nekiálltak műsorozni. Jakab pont olyan, mint Mesterházyék meg a többi balfék mszp-s, akik azt hiszik, hogy mert képviselők, már mindent megtehetnek és mindenkit leszólhatnak.

2021. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!