Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek felháborító, hogy...

Szerintetek felháborító, hogy a Miniszterelnök úr Édesapja uradalmat építtet magának és családjának? Gyurcsány Úr csinált anno ilyet?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

* Dr Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr.


A viccet félretéve szerintem ez azért problémás. Nem problémázom azon, hogy melyik kormámytisztiviselőnek/annak barátjának/esetünkben családtagjának mekkora vagyona van, egészen addig, amíg nem az én pénzemből szerzik.

Gyurcsány vagy nem csinált ilyet, vagy jobban eldugta és titokban tartotta napjainkig, mert én még nem hallottam ilyen nagy méretű, sok beruházást igénylő Gyurcsány-uradalomról.

Azért nem kell Gyurcsányt sem védeni, ő is elkrta, és ez ki is szivárgott ugyebár. Ha Gyurcsány csinált volna/csinált ilyet, az sem okés egyáltalán.

2021. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Nem felháborító! Mi van savanyú a szőlő? Irigy vagy?


Az irigység beteggé és gyűlölködővé tesz!

2021. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Miért ne építtethetne bárki a saját pénzéből a saját telkére ingatlant? Abszurd kérdés.


Gyurcsány mocskos húzásokkal nyúlt le állami ingatlanokat, amikhez szinte ingyen jutott. Na az volt a botrányos.

2021. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fsms ***** válasza:
83%

Ha a pénzt saját tehetségével szerezte volna ok. DE az állam vette tőle a kavicsot a piaci ár felett 30% kal.

Szóval botrányos a vejével, lányával együtt.

2021. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer volt egy csóró kisztitkár aki elvette feleségül az akkori magyaroszág egyik legnagyobb hatalommal rendelkező kommunista vezetőjének a lányát.

Éppen folyt a rendszerváltásnak nevezett vadkapitalista szabadrablás.

Fillérekért adták el az állami vállalatokat. Sajnos kis kisztitkárnak még ennyi pénze sem volt, de hát mire való a bank ha nem arra hogy kölcsönt adjon.

A bankban a megfelelő időben a megfelelő asztalon megcsörrent a telefon. Segíteni kellene ennek a gyereknek egy kis pénzzel. A vállalat amit megvesz az lesz a fedezet a kölcsönre.

Csodák csodájára a kisztitkár megkapta a kölcsönt és meg tudta venni élete első vállalatát üres zsebbel.

És boldogan éltek amig nem jött az öszödi beszéd.

2021. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 árokpart ***** válasza:
96%
Hiába védik itt sokan a Fideszt megbukott és ezt ők is tudják. Nem veszitek észre, hogy már nem is erőltetik annyira a jövő évi választási győzelmet?
2021. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Én eddig nem vettem észre. Azt látom, hogy az összefogás egy nagy rakás szerencsétlenség. Milyen politikai üzenet az, hogy szavazz ránk mert különben marad orbán.
2021. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Megtehette! Lehet, hogy nem tűnt fel, de az utóbbi 10-15 évben még az éttermi szalvéta is térkőből készül(t).
2021. júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De felháborító. Emiatt sem értem ki az aki képes még rájuk szavazni. Nem az a baj, hogy a kormány közelieknek jut a jóból, ez nyilván máshol is így megy, a baj az, hogy meg sem próbálják diszkréten csinálni. Az ilyen "irigy vagy" emberek nem tudom hol élnek, nem tudom mennyire kell a Fidesz seggében lenni ahhoz, hogy ne vegyék észre, hogy nyilvánosan a szemünk előtt lopják szét az országot.
2021. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!