Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-Jobbik-Momentum támogatja...

DK-Jobbik-Momentum támogatja az iskolákban az LMBTQP jelenlétet?

Figyelt kérdés
Vagy miért mennek a Fidesz ellen?
2021. júl. 8. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
A momentum konkrétan LMBTQ felolvasást tartott Óbudai oviban. Ebből kiindulva lehet tippelni.
2021. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, szerintük ez fontos dolog.
2021. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem konkrétan LMBTQP személyek jelenlétét, előadókat jelent feltétlen, Nyugaton sem előírás, hogy ők tartsanak érzékenyítő előadásokat, oktatást mindenkinek.


Az érzékenyítés történhet úgy is, hogy a rendes tananyagba építik bele ezt (pl. biológia órán) és elmondják nekik, hogy ez teljesen természetes, normális és értékelni, szeretni kell a sokszínűséget. Az érzékenyítés célja, hogy elfogadásra, toleranciára neveljék őket és épüljön a nyitott liberális társadalom.

2021. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És az előttem válaszolók közül senkinek nem tűnt fel a P betű? :D
2021. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
#4 hát lényegében a pedofilokat is ide vehetjük mert már azok is jogokat akarnak.
2021. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Az LMBTQ témát is a nemzetközi burzsoázia találta ki. Az LMBTQ jelenleg egy eszköz a társadalom megosztására, így akarják ellehetetleníteni az egységes proletariátus létrejöttét.


Amíg az emberek mutogatnak egymásra, hogy heteró meg lmbtq, addig sem veszik észre, hogy az igazi ellenség nem más, mint a burzsoázia. Mivel a gazdagok félnek, hogy az újra fellángoló osztályharc elsöpri uralmukat, bedobták gumicsontnak az lmbtq témát.


A nacionalizmust is azért találták ki, hogy az emberek nemzetekben gondolkodjanak és a magyar munkás ne fogjon össze a román munkással. De a nacionalizmus ide már kevés, így hát jött az lmbtq

2021. júl. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

A pedofiliát gyakorlatban egyedül a Fidesz támogatta, mikor titkosszolgálati eszközökkel lopta haza és próbálta eltitkolni az általuk delegált Kaletát. (Igen, a pályát Gyurcsány alatt kezdte, de utolsó kinevezését a Fidesz alatt kapta.)

A Jobbik még P betü nélkül is megszavazta a törvényt.


Szóval, a Kérdező pont olyan álszent, mint a melegek jogai ellen kiálló, drogos-meleg orgiára rendszeresen járó, házas, apa Szájer.

2021. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
A Jobbik nem támogatja. A Momentum többek között LMBTQP+ átnevelő táborokat/oktatásokat is szorgalmazott az óvodákban. DK, MSZP, LMP pedig mindent támogat, amit a nyugati liberális mainstream akar, ha azt szeretnék, hogy a kútba ugorjanak a magyarok, azt is szorgalmaznák.
2021. júl. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"álszent, mint a melegek jogai ellen kiálló, drogos-meleg orgiára rendszeresen járó, házas, apa Szájer."


Nem meleg, biszex. A te fajtádnál ez fontos különbség kellene legyen, hisz külön betű is van rá az LGBTQP+-ban.

2021. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én fajtám? Konzervatív, hetero, gyakorló keresztény vagyok. Csak nincs hűségem a Fidesz KDNP felé.

Amúgy hol írtam, hogy Szájer meleg? Azt írtam, meleg orgiákra jár.

2021. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!