Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Gyurcsány korszakot...

Akik a Gyurcsány korszakot sírják visza azok olyanok mint akik a kommunizmust sírják vissza és akiknek mindig régen volt jobb vagy van különbség?

Figyelt kérdés

Baloldali kormánykritikus szavazók sokszor sírják vissza a Gyurcsány korszakot mégha ezt nem is mondják ki. Folyamatosan arról beszélnek hogy régen minden jobb volt most meg minden olyan rossz és igazságtalan. Ha pedig ezt megcáfolja valaki akkor autómatikusan elmutnyócévezőnek és Orbánistának hordják le az embert. De amúgy ők véletlenül sem Gyurcsányisták... Sírnak azon hogy régen minden olcsóbb volt de a bérek is ugyannyira trágyák voltak csak ezt nem teszik hozzá. Régen a béreket elvitték az adók, a rezsi és az áremelkedés 2002 és 2010 között például 47 százalékos áremelkedés volt 2011 és 2019 között pedig 20 százalékos áremelkedés volt az ÁFA emelés és a pénzromlás ellenére is (forrás:

[link] ) de a fake news oldalaknak ez is sok volt. A bruttó - nettó átlagbér 82 százalékot nőtt azóta a bruttó - nettó minimálbér pedig 119 százalékot. Ehhez kellett gazdasági fejlődés is ami lehetetlen lett volna az adórendszer "igazságtalaná" tétele. Mert az "igazságos" adórendszer növelte az agyelszívást, elüldözte a többet és több pénzért dolgozókat és a befektetőket meg a vállalkozókat. Az "igazságtalan" adórendszerrel pedig fehéredett a gazdaság és csökkent az agyelszívás emellett a családoknak is több forrás jut.



2021. júl. 9. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Kommunizmus nem volt, szocializmus volt az meg azért jobb volt mint a Gyurcsány féle elkú.tuk.
2021. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Norbán ***** válasza:
55%

igen


remélem sikerült végre ejakulálnod egyet

2021. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Különben meg még nem hallottam még senkitől hogy visszasírná a Gyurcsány korszakot, ezt nem tudom honnan veszed.
2021. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem szoktak arról beszélni hogy régen jobb volt, inkább az a téma hogy nyugaton még mindig sokkal jobb.
2021. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Senki nem gyurcsanyra szavaz hanem orban ellen. Gyurcsany se jobb, de legalabb nem poja romma az orszagot meg nem vehet be 50 fel adot mint a fidesz.
2021. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igaz, nem poja romma.
2021. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*lopja XD
2021. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

"... vagy van különbség?"

Van különbség.

A szocializmus régen volt, aki most úgy "emlékszik" rá, hogy akkor neki jobb volt, annak lehet hogy tényleg jobb is volt, mert akkor volt fiatal, most meg már öreg.

Aki viszont a gyurcsány korszakot sírja vissza az konkrétan hülye.

2021. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 molnarmarcell21 ***** válasza:
47%
Inkább, Gyurcsány még így is jobb volt. Én visszasírom, pedig nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen. Ez is Orbán bűne, ennyire rossz a Fidesz.
2021. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Gyúrcsány egy egyenes, őszinte ember. A kormánypárt egyik tagjárol se tudom ezt elmondani
2021. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!