Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem értik...

A magyarok miért nem értik hogy a politikusok azért lopnak mert ez egy szolgalelkű nép?

Figyelt kérdés

Akármit megtehetnek, senki nem mer tenni semmit.


Szerintem a FIDESZ-es politikusok jókat mulatnak otthon a sok hülyén.



2021. júl. 10. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert a níp nem mer szólni, felszólalni, tüntizni emiatt, mert ez a nípnek is jó, mert ezt csinálja ő is, csak kicsiben.
2021. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Igen, főleg rajtad mulatnak szerintem.
2021. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én értem.
2021. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
+1 magyarozós kérdés, lapozzunk...
2021. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Ha már a Fidesznél tartunk, Gyurcsányék ugyanúgy maguknak osztották le az állami megrendeléseket, csak anno 5 százalék körüli gazdasági növekedés helyett 0,7 százalék volt.


Csak az akkori baloldal simán ellopott 175 milliárdot a 4es metróból amit aztán vissza kellett fizetni az EUnak, a Megyeri híd építőitől meg a teljes fizetséguket. Ilyesmit a Fidesz még nagyban nem csinált.


A Fidesz legalább hasznot is hajt az országnak nem csak a közpénzt lopja. Sajnos így állunk!

2021. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

#5


Hogy a stratégiai köztulajdon (pl. energiaszektor), katonai nehézfegyverzet kiárusításáról már ne is beszéljünk

2021. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5 a másik baloldal (fidesz) több ezer milliárd ellopott vagyonnál tart, és most történik az állami vagyon magánkézbe (alapítvány) átjátszása, és a bányák orbán papának átjátszása (90%-os különadó, amikor kénytelenek lesznek eladni orbán papának).

+ Ellopott mnyp vagyon +paks2 mutyi +fudan + budapest belgrád, és a többi kisebb.

2021. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Senki nem él olyan rosszul, hogy kockáztassa a szabadságát, azért mert a politikusok lopnak egy kicsit. Meg abból lopnak, amit úgysem kapunk meg. Már megszoktuk.
2021. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy nagyon ostoba gondolat. Gondolod, hogy pl. Venezuelában is azért lopnak a politikusok, mert így a magyarok meg úgy Orbán? Tényleg azt hiszed, hogy a világ körülötted forog?
2021. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Tőlem még nem loptak el semmit. Vagy tőletek igen?
2021. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!