Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak melegek, akik a Fideszr...

Vannak melegek, akik a Fideszre szavaznak? LMBTQ társaiknak mi a véleménye erről? Érheti őket diszkrimináció, negatív megbélyegzés, kirekesztés ez miatt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Mi baja lehet egy meleg gyereknek? Hogy az iskolában erőszakosan nem nyomnak le a torkán drága hormonokat és bíztatják, hogy műtesse át magát és a barátait?

Vagy a shemale wc hiányzik? Vagy?

2021. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha egy fiúnak megtetszik egy kis lány a iskolában, a lánynak joga van elutasítani. Ha egy fiúnak megtetszik egy kis fiú, de a másik fiú elutasítja, az már homofóbia?
2021. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, pl. szájer
2021. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Én biszexuális vagyok és a Fideszre fogok szavazni jövőre.


Semmiféle kirekesztés nem ér, igaz nem is kötöm mindenki orrára, úton-útfélen.


Sőt... Gyerekek számára meg főleg nem akarom soha.

2021. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Biztosan van ilyen is, de szerintem ritka. A többi LMBTQ lehet, hogy furcsállja ezt, nehéz megérteni, érheti őket negatív megbélyegzés, kirekesztés ez miatt, ha nyíltan fel is vállalják, hogy ők fideszesek, esetleg még bátran, aktívan kampányolnak, politizálnak is.

De a politikai beállítottság igazából teljesen magánügy, nem kötelező tudni másoknak róla, a szavazófülkében titkosan mindenki arra szavaz, akire akar, a közvéleménykutatók faggatózását is el lehet hárítani.

2021. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
71%
2/5 "Csillagfürt (S)"egyrészt nekünk ebben a szekcióban válaszhoz van jogunk nem kérdezősködni ,másrészt egy heterót nem fognak megalázni bántalmazni, mert ő heteró, egy meleget igen persze nem minden esetben, másik dolog ne hasonlítgasdd már egy heteró szexuális életét egy meleg,biszex ember életéhez mert ég és föld a különbség egy heteró erről akkor sem tud szart sem ha van meleg, biszex vagy bármilyen más lmbtq család tagja, rokona, ismerőse mert mint mondtam neked ilyet soha nem kell átélned, majd ha a te gyereked lesz meleg, biszex a kis drága szemed fénye akkor tegyél fel ilyen kérdéseket hogy mi a homofóbia és mi nem az. A te példáddal magyarázva nem homofóbia az ha egy srác vissza utasít egy másikat mert hetero ,de ha az osztálytársainak vagy bárki másnak elmondja a sztorit és emiatt a másik fél szenved egy életre megnyomorodik lelkileg az rohadtúl homofóbia pontosabban annak eredménye, velem is eset meg ilyen és igen rám voltak szállva és kivoltam közösítve csupán mert szerelmes voltam az osztálytársamba még gimiben ennyi kellett ahhoz hogy a gimis éveimből ne legyen semmi. Tehát ha egy hetero fiúcska, lányka szerelmet vall nem fogja senki kirekeszteni nevetség tárgyává tenni és 14 évesen majdhogy nem minden hetero megtapasztalja a szerelmet van aki a szexualitásuk mélységeit is, én 14 évesen csak azt tapasztaltam meg milyen még többet csalódni az ember társaimban, nah ennyit erről.
2021. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Pontosan ezért kell fellépni az iskolai bántalmazások és állatias viselkedés ellen.

Sosem támogattam és sosem fogom támogatni a másik ember üldözését, zsarolását, terrorizálását.

Ha egy tanár vagy igazgató ebben részt vesz vagy becsukja a szemét, akkor nem alkalmas rá, hogy iskolában dolgozzon.

A meleg ember 100% értékű ember.


De tényleg nem értem, hogy mi fog megváltozni, vagy mi nem a mostani a törvénytől.

A gyerek apától és anyától születik. Ez nem politika, hanem biológia.

2021. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha egy dagi kis lány lettél volna, vagy különc, akkor is bántottak volna utána.
2021. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk a szabadság jogán miért ne lehetne két férfi szerelme egy mesében?

De ez mit változtatna önmagán az emberek hozzáállásán, főleg ha az a magyarázat hozzá, hogy fúj?

Sajnos nem kerülhető el a fiatalok szexuális felvilágosítása és a figyelmük felhívása arra, hogy a másik ember is érez.


Engem az sem zavarna ha egy férfi szoknyában járna. Senkit nem gyűlölök miatta.

Az viszont zavar, ha valaki a valóságot tagadja. Azért sem bántom persze.

2021. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

"Csillagfürt (S)" és ezt a shemale wc meg hormon torkon lenyomós baromságodat is hanyagolhatnád, javaslom olvass utána kicsit a szexualitásoknak mert mindent mondasz csak jót nem..., talán ezek majd segítenek(vagy nem)


[link] aki nem ért angolul az olvassa a wikit annak elég annyi, neki sem kellett több(ahogy sokan másoknak sem) csak csupán másnak születnie így emeldd egy kalap alá egy meleg vagy bármilyen más szexualitású egyén életét egy hetero ember életével, természetesen ez nem csak Csillag számára íródott hanem minden gyűlöletkeltő begyepesedett fejű agy mosott elméjű ember számára akikre ez szintén vonatkozik és bocs, hogy ilyen durván foglalkozok végezetül, de minden olyan ember aki utálja a másik félt csak mert más a szexualitása ahogyan az egyszer el is hangzott valahol régebben idézvén valakit "ti vagytok maga a fertő" nos kedves gyűlölködő barátaim ti vagytok a fertő egyes egyedül a ti ostobaságotok, makacs meggyőződésetek vezet sok lmbtq fiatal nyomorúságához, halálához és nem más.

2021. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!