Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép miért annyira...

A magyar nép miért annyira álszent, hogy azt mondják a magyarok nem rasszisták és a cigányok ugyanolyan bánásmódban részesülnek, mint a magyarok?

Figyelt kérdés

Elég megnézni a kommenteket és a reakciókat. Több a vicces reagálás, mint a szomorú, a kommentek alpáriságáról ne is beszéljünk. Ha egy fehérbőrű gyerekről van ilyen bejegyzés tele van szomorú kommentekkel és reagálásokkal a cikk. Ezek után hogy van képe egy csomó magyarnak kijelenteni, hogy a magyarok nem rasszisták? Nem gondoljátok magatokat álszentnek?

[link]


2021. júl. 10. 16:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
6%

Nyugodj meg utolsó, senki se alsóbbrendű. Hozzád képest biztosan nem.


Ez nem magyar gyalázás, egyszerű tényeket írtam le.

Ezért írom hogy álomvilágban élsz, mert neked a valóság már gyalázás.


Legyél büszke a magyarságodra, másra úgyse lehetsz büszke.

2021. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%
Lehet szidni a magyarokat, de attól még tény marad, hogy a rejtett erőforrásék 99 százaléka a gazdatest népen élősködik, éljenek bárhol. A magyarok meg nem élősködtek senkin sem soha. Meg persze nyilván jelentéktelen ország/nemzet a magyar, de ezzel nincs egyedül, ez nem jelent semmit sem.
2021. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ezen a listán a levelezők nagy többsége gyűlöli a magyarokat és Magyarországot.

Legtöbb levelező okádja a magyar-gyűlöletet pedig a magyarokon élősködnek.

Biztatónak tartom, hogy ennek ellenére akad néhány tisztességes magyar még egy ilyen listán is -- de kevés.

2021. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
9%

A 99% szerintem eltúlzott.


A magyarok a trianoni népeken "élősködtek"


A fehér gyarmatosítók meg kb a világon.

2021. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Haha, a magyarok a trianoni népeken élősködtek, mi? Egyáltalán mi a tököm az a "trianoni népek"? A magyarok hogyan élősködtek akárkin is, amikor 90%-ban parasztok voltak? De látszik, hogy egy félművelt/műveletlen sértődött c vagy c-szopó/libsi próbál itt trianonozni, hadonászni vele, görcsösen visszatámadni, meg passzív-agresszívoskodik, mert fáj neki az igazság.

Jó, nem 99%, hanem 95%. Így jobb?

2021. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
25: Sokan okádják a magyarok iránti gyűlöletüket ezen a fórumon. Ezek akarnak rajtunk uralkodni. Tisztességes magyar ember nem szavazhat a magyar gyűlölő ellenzékre.
2021. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

25/26


Nem vagyok magyar gyűlölő.


Én a retkes patkány fajtádat gyűlölöm. Fideszes/fotelnáci/mitanyánkos mélymagyar.

2021. júl. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

27

Wass Albert: Patkányok honfoglalása

https://www.youtube.com/watch?v=rjvISQodDwg


Magyarok nem náciznak magyarokat, csak a magyar gyűlölő bolsevik patkányok náciznak magyarokat.

2021. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Nem, csak a nácik nem nácizzák egymást, az épelméjű magyarok nagyon is náciznak.

Csak nem mindig a patkánymédiát kéne olvasgatni.

2021. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem takarodnak valahová azok akik gyűlölik a magyarokat. 2022-ben a Fidesz megint nyer mert még én is aki soha se szavazott a Fideszre, most a Fideszre fogok szavazni mert nem akarom a magyarok ellenségeit hatalmon hazámban.
2021. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!