Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fejlett és fejlettebb...

A fejlett és fejlettebb országban mikor fogják megunni az emberek, a harmadik világ túlszaporodása miatti pandémiákat?

Figyelt kérdés

Állítólag a delta vírus csak a jéghegy csúcsa. Afrikában már olyan mutációk is léteznek, amik már több mint 120 különböző mutáción estek keresztül az eredeti wuhani víruson, ezt olvastam.

Tehát egyértelmű, hogy ezek a járványok, amik egyre durvább kórokozókkal jönnek, ez Afrika és India és egyes fejletlen arab országok túlszaporodása miatt vannak.

Mi lenne a megoldás?

Elképzelhető, hogy pár év múlva amikor már végképp elegük lesz a normális embereknek ebből, akkor Amerika, Európa és Oroszország össze fog fogni katonailag és megakadályozzák az afrikaiak és indiaiak szaporodását. Erőszakkal kéne bevezetni, hogy max 2 gyereke lehessen mindenkinek? Más megoldást nem tudok elképzelni. Vagy ez, vagy örök járványok világa vár, de valamelyik a kettő közül biztosan meg fog történni.

Szerintetek?



2021. júl. 11. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de én már unom hogy folyton megy a "Segítsünk Afrikán!", "Segítsünk a közel-keleten!" És egyéb programokat. Segítsünk magunkon előbb...
2021. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Az eltunyult fehérek elhullanak,akik megmaradnak azok szervezete ellenállóbb lesz és kész.egy domináns faj fog fennmaradni,ha ez nem a fehér ember lesz akkor valamelyik más.
2021. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Igazából az élelmiszer segélycsomagokba kell csak keverni fogamzásgátlót...
2021. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
4-esnek igaza van.
2021. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
5ös, vagy csak szimplán hagyjuk az élelmiszer segélyezést... oldják meg maguknak.
2021. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Alapvető lenne, hogy a fejlettebb országoknak jól kéne segíteni a fejlődő országokon.

Például úgy, hogy ne halat adj, hanem tanítsd meg halászni. Mindjárt más lenne a hozzáállásuk, ha nekik kellene megdolgozni a betevő falatért.

DE, van egy másik dolog is a Nyugati fejlett világ szereti az ilyen túlszaporodott országokat kizsákmányolni, mint olcsó munkaerőt. Igen ez az érem másik oldala, így is lehet nézni a dolgokat.

2021. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Eddig a fehérek rabolták le a színesebbeket most fordul a kocka..ennyi..
2021. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7, biza, és ezt dialektikának nevezik.
2021. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ezt karmának hívják..
2021. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem h miért mi finanszírozzuk a túlszaporodásukat...
2021. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!