Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak külföldiként jó ebben az...

Csak külföldiként jó ebben az országban élni?

Figyelt kérdés

Jönnek ide a külföldiek és mondják, hogy itt milyen olcsó minden. Amikor meghallják, hogy egy magyar 400-500 eurót kap egy hónapban kb. kiröhögnek minket "OOMMMGG" ők ennyit keresnek egy nap.

A külföldi befektető is örül az olcsó Magyar munkaerőnek. Európai kínaiak vagyunk.


https://www.youtube.com/watch?v=1NfjGjppO6M


Persze van kivétel, de nem ez a Magyar valóság.


2021. júl. 12. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

Itt annak jó élni,aki elég közel van a húsosfazékhoz.


Ez szőrszál hasogatás,de a magyar kisbetűvel írandó!

2021. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, - a szélhámosok, bankárok, jogászok, politikusok, biztosítók is jól élnek ebben az országban.
2021. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez relatív. Nyilván az átlagos jövedelem kevesebb, mint a németeknél, dánoknál, stb.

De nem minden a pénz. Én magyar vagyok, és amíg a jelenlegi életszínvonalat tartani tudom, megtakarításom is egyre több, eszem ágában sincs külföldön élni, legfeljebb elutazni oda 1 hétre. Ez a hazám, szeretem Magyarországot.

Mi hárman élünk. 40 millió a családi házunk. 3 autónk van, a párommal együtt nettó havi közel 700 ezret keresünk. Hitel már nincs. Szeretjük a munkánkat, mindketten az államigazgatásban dolgozunk. Mi a francért mennék el? Nekem is, neki is 2 diplomája van, neki egy nyelvvizsga, nekem 2. Ő nem vezető. Én nem vágyom többre egyenlőre. Mindent magunknak kapartunk ki, minimális szülői segítséggel.

Megtakarításunk jelenleg 15 millió forint.

Én magunkat középosztályhoz sorolom, és remélem, hogy egyre többen tartoznak ide....

2021. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13, Igen ez lenne a középosztály, de sajnos nagyon kevesen vannak. Az lenne jó ha ez lenne az ÁTLAG Magyarországon.
2021. júl. 12. 14:18
 15/18 anonim ***** válasza:
30%

14# teljesen egyetértek veled.

Én a környezetemben viszont azt tapasztalom, hogy ha lassan is, de biztosan nő a számuk.

2021. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%

"európa szégyene vagyunk"


Csak te kedveském, csak te.

2021. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nemaRendőrség ***** válasza:
41%

@10


Ott nem akkora probléma a cigánykérdés mint nálunk.

Azok az emberek sosem lesznek egyszerű munkásnál többek.

De azoknak tökéletesek. Pl a Bosch több tízezer romát foglalkoztat, a több ezer mérnök mellett.


Az aktuális kormány pedig folyamatosan termeti a hazai multikat. Pl az 4ig fel akarja vásárolni a telenort és a digi-t stb stb.

Persze kell hozzá egy kezdőtőke amit a mi zsebünkből vesznek ki, de utána a ki zsebünket gazdagítja a külföldről befolyt profit.

2021. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13%
Mindenkinek jó itt élni,csak a balosok problémáznak mindenen. Ha nem az van amit ők akarnak akkor rögtön fasisztáznak,diktatúráznak,stb.
2021. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!