Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon miért nem használták ki...

Árokpart kérdése:

Vajon miért nem használták ki 2006 őszét akiknek bármilyen probléájuk vagy akár bármilyen folyaamtban lévő hivatalos ügyük volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy nemcsak azok mentek volna ki tüntetni (természetesen a szeptember 17-ei esti még akkor békés tüntetésekre gondolok) spontán akik a beszéd erkölcsi részén háborodtak fel, hanem szinte mindenki aki sértve érezte magát a rendsuer álta. Gondolok itt akár az akkori magas energiaáremelések károsultjaira, devizakárosultak, akinek bármilyen folyamatban lévő polgári, enyhébb büntető ügye volt, akár bírósági végrehajtás alatt áll vagy pont éppen akkor lett rossz élethelyzete bármi miatt. Ha ennyi ember akiket itt felsoroltam mind kimentek volna spontán békésen tüntetni, akkor lehetséges, hogy egy valódi tényleges rendszerváltást véghez lehetett volna vinni ami 1989-ben elmaradt? Szerintem ha többen kimentek volna az öszödi beszéd estéjén akkor a TV ostrom sem lett volna, mert nem lett volna rá vevő senki, mert igazából szerintem a TV ostrom szúrta el az akkori folyamatokat. Onnantól nem álltak már a rendőrök az emberek mellett, onnantól már volt indok, hogy a tömeget felforgatóknak állítsák be.
2021. júl. 14. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Eleve szégyen, hogy 89 után megszavazták a magyarok az mszp-t. Nagy rendszerváltást kiáltottak, majd visszaültették a komcsikat a helyükre. Ez óriási hiba volt.
2021. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki felháborodott az öszödi beszéden, az az önkormányzati választásokon a Fideszre szavazott. De nem csatlakozott a Pesten randalírozó csőcselékhez!
2021. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"a TV ostrom szúrta el az akkori folyamatokat. "


Az volt a cél. Ugyanis a TV-nél és egyéb helyeken, a Nyugati pu-nál, a Károly körúton, a Deák téren, stb., Gyurcsányék provokátorokat vetettek be, hogy legyen ürügyük a rendőrterrorra.

Egy nyomozó nyilatkozta akkor, hogy a Molotov-koktéllal, kövekkel dobálózók, kardozók között meglátta az egyik fociultrát, akivel többször is volt dolga azelőtt. Rákérdezett: hogy kerülsz te ide? A válasz: "Főnök, most gempáért dolgozunk".

2021. júl. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!