Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal rájön egyszer...

A baloldal rájön egyszer valaha, hogy azért nem fog nyerni soha a választásokon, mert folyamatosan elmondja teljesem alaptalanul mindenféle buta, tanulatlan, megvezethető, rosszindulatú gonosz embernek a Fidesz szavazóit, ami őket így joggal sérti?

Figyelt kérdés

#buta #általánosító
2021. júl. 15. 12:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ez csak felesleges filozofálgatás. :) Semmi értelme. Ennyi erővel akkor én meg szidjam az összes cigányt, meg meleget és ők se sértődjenek meg, mert csak egy csoportra mondtam...
2021. júl. 15. 18:15
 12/25 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ez csak felesleges filozofálgatás. :) Semmi értelme. "


Igazából tévedsz egy nagyot. Ami egy esetben nem probléma, csak épp mivel nem ismerlek, ebből kell következtetnem a képességeidre. És nem állsz jól.


"Ennyi erővel akkor én meg szidjam az összes cigányt, meg meleget és ők se sértődjenek meg, mert csak egy csoportra mondtam..."


Igen, szidhatod az összeset. De mivel biztos, hogy tévedsz, akármilyen jelzőt is mondasz rájuk, ezért egyértelmű, hogy a kijelentésed nem igaz. Tehát jogos, ha lehülyézed az összes cigányt, akkor ők néznek téged teljesen hülyének.

2021. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem alkalmazol véletlenül egy egészen kicsit kettősmércét? Ha a fidesz szavazókat lebutázzák, lehülyézik akkor "minek veszi magára"?

ha a cigányokat akkor fúú milyen buta hülye ember aki ilyet mondd...

Látom ez a tipikus bölcsészarrogancia megvan, csak a következetesség hiányzik. De semmi baj, gyakori érvelési hiba.

És amúgy kérdezz meg egy filozófust, van e értelme a filozófálni, meg fogsz lepődni a válaszon...

2021. júl. 15. 19:28
 14/25 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Nem alkalmazol véletlenül egy egészen kicsit kettősmércét? Ha a fidesz szavazókat lebutázzák, lehülyézik akkor "minek veszi magára"?


ha a cigányokat akkor fúú milyen buta hülye ember aki ilyet mondd..."


Én nem mondtam, hogy aki lebutázza a fidesz szavazókat, az normális. Azzal együtt sem, hogy én magam is megteszem.

Mellesleg felőlem a cigányt cserélhetjük hottentottára, kacsacsőrű emlősre, egy zsák szögre, teljesen mindegy. Sajnos nem a fontos dolgot sikerült megértened.


"Látom ez a tipikus bölcsészarrogancia megvan"


A végzettségemet firtató találgatásaiddal is csak a saját butaságodat bizonyítod. Nagyon messze állok a bölcsészektől. Bár... Nyilván a te helyzetedből még ez is közelinek tűnhet, ezen persze nem csodálkozok.

2021. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Na mi van magadra vetted a bölcsészezést? Minek veszed magadra ?:D Akinek nem inge... tudod.
2021. júl. 16. 07:12
 16/25 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Na mi van magadra vetted a bölcsészezést? Minek veszed magadra ?:D Akinek nem inge... tudod."


Tehát még mindig nem érted, hogy mi a különbség a célzottan valakihez beszélés és a csoportról beszélés között. Nagyszerű.

2021. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Megmondom mi az amit én értek. Idejössz, mert van egy kérdés amiről te is tudod, hogy jogos, viszont ellentétes politikai oldalán állsz, ezért valahogy ki kell siklatnod, böfögsz hát valami hülyeséget, hogy "akinek nem inge, ne vegye magára". Miközben te magad is tudod, hogy ez csak egy ostoba klisé, és egyébként a buta fideszezés is konkrétan valakiknek szól, csak nem név szerint (de ez a lényegen semmit nem változtat, hiába rugózol itt ezen...) Utána meg szembesítenek akkor játszod itt ezt arrogáns bölcsészt, de rossz emberrel próbálkozol... :D
2021. júl. 16. 07:35
 18/25 A kérdező kommentje:
Érdekes milyen sértett majom vagy, leírom hogy felesleges filozofálgatás amit csinálsz, erre azonnal próbálod az ember értelmi képességeit kétségbevonni :D Keress fel szerintem egy szakembert, rádférne. Meg lazulj el egy kicsit, nem kell minden témát túlbonyolítani....
2021. júl. 16. 07:38
 19/25 Koplárovics Béci ***** válasza:

Mondtam már, hogy ne akarj gondolkodni, mert nem megy. Ne vonj le következtetéseket, mert nem látod át a helyzetet, ezért hülyeségeket gondolsz. Most is.

Egy: ellentétes politikai oldalon akkor állok, ha az én oldalan nem jobb és nem baloldali, hanem a józan ész oldala. Oké, többször is bizonyítottad nekem, hogy te ebben a felosztásban a másik oldalon állsz valóban. Nade elég kicsi az esélye annak, hogy te ezt így gondoltad.


"Miközben te magad is tudod, hogy ez csak egy ostoba klisé, és egyébként a buta fideszezés is konkrétan valakiknek szól"


Akkor legyen benned annyi, hogy meg mered nevezni. Ne csak a fotelből legyen szád, mondd ki, írd le, tedd közzé, hogy pontosan kire gondolsz. Addig: akinek nem inge, az nem veszi magára :)


"Érdekes milyen sértett majom vagy"


Nem érzem magam megsértve. Egyszerűen hülyének nézlek, azok meg sokmindent tudnak, de megsérteni nem. Egyszerűen vicces vagy a szánalmas kis próbálkozásaiddal, hogy megmagyarázd a megmagyarázhatatlant.


Ha akarod vághatod még a fát magad alatt...

2021. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19.Buta vagy.
2021. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!