Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz meglépi hogy rengeteg...

A Fidesz meglépi hogy rengeteg munkakörben kötelezővé teszi az oltást?(egészségügy)

Figyelt kérdés

Gulyás belengette hogy ez a sors vár mindenkire aki ott dolgozik és jöhet a kötelező félevente-évente oltás.

De ehhez vajon lesz pofajuk?



2021. júl. 15. 21:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%

Bízom benne, hogy meglépi a Fidesz


Én az egész országban tenném kötelezővé mindenki számára. Aztán megtanulná a sok takonygerincű, hogy ki hordja a kabátot.


Én a mai napig tartom a 1,5 métert. Elsők között regisztráltam be felvenni az oltóanyagot. Mindenhova maszkban járok. Ha valahova megyek alap hogy felmutatom a védettséget igazoló jelvényemet, akkor is ha nem kérik. Biztos ami biztos tudják hogy oltott azaz felsőbb rendű vagyok

2021. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem akarnak egy újabb 2006-os szintű bulit akkor nem nagyon kéne hogy ugráljanak.
2021. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne lenne.

Ha azoknak van pofájuk kifogásokat keresni,fikázni minden egyes lépést a járvánnyal kapcsolatban ,akkor minden alapjuk meg van rá.

6 féle oltással napokon belül oltanak mindenkit,más megoldást meg ti sem mutattatok még, /a lejárató próbálkozásokon kívül!/.

2021. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

Én nem vezetném be kötelezően, meghagynám a választás jogát mindenkinek, DE:


-Vagy beoltatja magát

-Vagy 48 óránként mutat negatív tesztet saját költségen.

2021. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
9%
+ önköltségen orvosi,kórházi ellátás,támogatás nélküli gyógyszerek.
2021. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
De okosakat írtok, örüljetek hogy be vagytok oltva, nekem nincs rá szükségem.
2021. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%
A te dolgod addig amíg vállalod a fent említett költségeket,és nem fertőzöl meg másokat.
2021. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
4) A tesztek pillanatfelvételek,ha délelóttről van negatìv tesztem,este már simán lehetek fertőzött,mert napközben is megfertőzhetem magam.(abba bele se megyek,hogy nagyon sok tesztfajtánál 40 százalék a tévedêsi arány)
2021. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
#1 😂😂😂
2021. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
38%
5ös: azért ez így nem elég. Minden betegség amit magának köszönhet valaki az fizessen mindent magának. Még az is aki képes városba költözni, ha tüdőrákja lesz így járt, miért nem maradt vidéken a jó levegőn? Ne legyen már mások terhére... Ugyanúgy minek fizessünk támogatásokat a családoknak, nem mi akartunk gyereket ők vállalták ne a mi adónkból fizessék már
2021. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!