Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon ahol nincsen...

Magyarországon ahol nincsen munka a közelben (még interneten sem) mit tesztek,hogy legyen megélhetésetek ? Elköltöznétek másik megyébe ezért ? Ingázzon az ember minden nap elmenni és hazajönni ? Beregisztrálni munkaügyibe van értelme ?

Figyelt kérdés
Nyilván ha eladnám potom pénzt kapnék és egy másik megyében nem sokat ér ez a pénz. (Nem szeretném megírni,hogy hol lakom) . Előjött megint ez a munkaerőhiány probléma. Nem minden megyében van ez csak mondom. Lenne értelme munkaügyi központba regizni ?

2021. júl. 16. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem létezik ilyen, mindenhol szarásig vannak az újságok hirdetésekkel. Olyan van, hogy valaki lusta vagy rangon alulinak tartja a munkát, amit kínálnak.
2021. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen újságok ? Tudod te mikor vettem újságot a kezembe papírosat ? Több éve . Rangon aluli ? Biztos van ,de én olyan vagyok,hogy nem lennék könyvelő mikor nem értek hozzá. Hiába kínálják nem értek hozzá :D Műteni sem akarok műteni.
2021. júl. 16. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
A fizikai spam, amiből minden héten kétszer 40 kilót bedobnak a postaládádba. Szuperinfó és társai. Ha játszod a hülyét, akkor érdemi kommunikációra sem vagy érdemes.
2021. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak mondom ,hogy én nem szoktam papírt a kezembe venni. Nekem nem szoktak bedobni pedig van postaládám is.
2021. júl. 16. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy nem a nigériai sivatagban kéne élni? Hogy van ott térerő?
2021. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te most szórakozol velem ? Nem ott élek te hanem egy Magyarországi faluban. Mivel posta sincs ezért nem küld ki senki sem ilyeneket.
2021. júl. 16. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb gyáraknál szoktak lenni munkásszállók, ahol hétközben laksz, és hétvégére hazamész. Aztán ha bejön a dolog hosszabb távon, akkor oda is lehet költözni.
2021. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1# Szoktam újságokat a kezembe venni, de nem igen látok bennük álláshirdetéseket, de az állskereső oldalakon se tömegelnek a hirdetések.
2021. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!