Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ-KDNP szavazók! Ha a...

FIDESZ-KDNP szavazók! Ha a következő választásokig ez a két párt összeveszne és felbomlana a koalíció, akkor melyikre szavaznátok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 12:14
A kérdező szavazást indított:
FIDESZ
KDNP
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Fidesz, mert:

1) Nem vallásosság mait szavazok jobbra.

2) KDNP-nek nincsenek markáns politikusai.

3) A Fidesz tutira bejut, így az a szavazat nem veszne el.

2021. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Ha nyagymamam a sarga kombinejaban szaladgalna a koruton, akkor o lenne a Combino!? :)))


Mi lenne ha? Ilyen nem lesz. Nem is kell tobbet fantazialni rajta ... sokkal valoszinubb, hogy megnyerem a lotto otost - ez sokkal jobb gondolat :)

2021. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Nana! Nincs két párt, nincs két párttagság. Van pár ember, akit KDNP-nek neveznek, hogy lehessen szövetségről beszélni. Összeveszés, szétbomlás nincs, akkor ők másnap már nem léteznének (mint politikus).
2021. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kérdés nyilvánvalóan teoretikus és egyértelműen azért tettem fel, hogy felmérjem, a jelen lévő FIDESZ-KDNP szavazók közül mennyien szavaznak csak a FIDESZ, vagy csak a KDNP miatt a koalícióra és nem azért, hogy ennek a szakításnak az esélyeit latolgassuk.


A NEM FIDESZ-KDNP szavazókhoz egy alkérdés:

Ha felbomlana a FIDESZ-KDNP koalíció és a KDNP külön indulna, akkor szavaznál rá?

2021. júl. 17. 12:27
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, én a KDNP-re szavaznék (de csak akkor, ha tényleg garantálva van, hogy nem fog összeállni a fidesszel).
2021. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért ugye tudja mindenki, hogy olyan, hogy "KDNP", mint párt egyszerűen nem létezik. Van néhány bohóc Orbán mellett, akik elhitetik magukkal, hogy ők a Kereszténydemokrata Néppárt, de ha egy választáson külön kéne megmérettetni magukat, valahol 0% és 1% között ha lennének.
2021. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyes. A szavazat szerintem semmiképpen sem vész el, legföljebb nem az nyer, akire szavaztam. Írom ezt ellenzékiként. Ahol az a logika létezik, hogy a szavazatod bizonyos esetben úgyis elvész, ott nincs demokrácia.
2021. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az is nagyon jól látszik, hogy a többség fideszre nyomta a gombot.


Ebből pedig az látszik jól, hogyha az lenne az érdek, akkor a fidesz simán elvan a keresztény színmáz nélkül. Szóval: mindig is megjátszotta / megjátssza magát.

2021. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik egyáltalán valaki aki ép elméjű és a fideszre szavaz?
2021. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A KDNP egyáltalán létezik? Én csak választások idején hallok róla.
2021. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!