Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választókörzetetekben az...

A választókörzetetekben az országgyűlési képviselő fogadóórája hol zajlik? mindig valami hivatali helyen vagy egy semleges helyen? a mi körzetünkben bérel erre a célra egy helyiséget egy családi házban, de máshol ilyet még nem láttam.

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy oldja meg, ahogy akarja. Én nem járok ilyenekre, szóval a mienket nem tudom.
2021. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Mivel az egyéni országgyűlési képviselőknek nincsen saját hivataluk,ezért úgy oldják ezt meg,ahoyg tudják.
2021. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Maradjon szerintem ez egy elméleti kérdés. A százhat egyéni képviselő nagy része jelenleg még sajnos fidder, azok meg nem nagyon szeretik ezt a műfajt, mert ne adj' Isten, eltérő véleménnyel, számonkéréssel kellene szembesülniük.
2021. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
#3 Mivel minden egyéni képviselőnek van fogadóórája, így teljes baromság amit beszélsz., de az orbánfóbia már csak ilyen, ezt teszi az emberrel, nem akar és így nem is képes látni a valóságot.
2021. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, ahogy 2-es írta, minden egyéni képviselő másképpen oldja meg.

A mienknek is valami bérelt helye van egy városi, önkormányzati épületben.

Pár éve volt vele dolgom, kerestem és fogadóórán kívül is hajlandó lett volna találkozni egy panasz miatt, de elég volt telefonon megbeszélni.

2021. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért van valami diszkrét bája annak, amikor egy fidernyák firkál arról, hogy ki nem akarja látni a valóságot. :)
2021. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!