Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc hogy gazdagod...

Gyurcsány Ferenc hogy gazdagodott meg ennyire? Úgy tudom, hogy technikatanárként kezdte, a tanárok meg köztudottan létminimum alatt keresnek. Hogy tudodd kitörni a tanári létből és meggazdagodni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 17:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Ilyet nem szabad itt kérdezni, mert a libernyákok maguk körül nem keresik a problémákat, és max. visszakérdeznek Orbánnal kapcsolatban.
2021. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Trükkös szerződésekkel lenyúlt ingyen ingatlanokat az államtól, meg a rokoni-pártállami kapcsolatrendszerét bagóért megvett egy gyárat.
2021. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rakat videó, és történet erről, googleba nem nehéz beírni.
2021. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem provokációból kérdeztem. Én is hasonló, közszférával kapcsolatos diplomát szereztem és most csóró vagyok, megélhetési gondjaim vannak.

Szeretnék példát venni róla és kitörni a szegénységből.

2021. júl. 18. 18:00
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Vedd el Kadar Janos ozvegyet es maris kinyilik elotted Eldorado arany kapui :)))
2021. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%
Már húsz éve politizál, a képviselők, pártvezetők, pláne a miniszterelnökök meg nem éhbérért dolgoznak.
2021. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
8%
El sem tudod kepzelni mennyi T-72-es tank lehet elasva a Dobrev villa udvaran ... sokat adnak am erte a MEH-ben :)))
2021. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Nemrég azt mondta SAJÁT SZÁJÁBÓL, hogy elszegényedett. Parlamenti képviselők amikor kiléptek az MSZP-ből és megalapították a DK-t 1:45-nél mondja hogy "olyan szegények voltunk, mint a templom egere"


2:45-nél kezdi el mesélni, hogyan lett közmunkás. "Pár tízezer forintból életek"

https://www.youtube.com/watch?v=jh10vZxFct8


Ennyire komolyan vehető gyurcsány

2021. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

Mindegy, hogy csinálta, a lényeg az, hogy tisztességes volt. Ezt ő maga is kijelentette:

https://www.youtube.com/watch?v=Lwi6_AeYBCI

Szerintem, nincs okod kételkedni az igazmondásában... :D

2021. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
#6: Jesszus... 2004-ben 3,5 milliárdos vagyonnal ült be a miniszterelnöki székbe. A miniszterelnöki fizetését pedig fel sem vette, mert aprópénzért nem hajolt le...
2021. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!