Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek segítségét kérném...

Fideszesek segítségét kérném az új kémprogramos botránnyal kapcsolatban (?)

Figyelt kérdés
Ha a magyar kormány megrendelésére hallgattak le ellenzéki újságírókat, akkor ez miért nem egyenlő azzal, mint amikor a Stasi hallgatott le hasonló módszerekkel a kormányra veszélyes elemeket? Viszont, ha nem a magyar kormány megrendelésére történt mindez, akkor, hogy hogy Szijjártó Péter nem tudott róla? Ennyire inkompetens lenne a magyar kormány?

2021. júl. 19. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Már az unió előtt van az ügy, ők majd eldöntik hogy Stasihoz hasonló e vagy sem.
2021. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Magyarország „jogállam" és így minden egyén esetében mindig a hatályos jogszabályoknak megfelelően jár el.
2021. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Szerinted a magyar kormány mindent tud a világ több száz hivatalos s ki tudja hány magán titkosszolgálatának minden akciójáról?


Amúgy a világ összes demokráciája lehallgatja a saját állampolgárainak egy részét, ez a titkosszolgálatok dolga. Mi a kanyarban nem vagyunk ahhoz képest,ami az USÁ-ban folyik pl. A Stasi meg nem 4 "újságírót" meg egy polgármestert hallgatott le, hanem milliókat.

2021. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, te nem érted. A fideszesek a mai napon itt a gyk-n a különbőzö kérdésekre adott válaszaikban azt mondták, hogy nagyon helyes, hogy megfigyelték ezeket, mert a "haza" (értsd: a fidesz) ellen dolgoztak ezek az emberek.


Vagyis tőlük hiába kérdezed, mert őket a törvénytelenség sem zavarja, ha ez az ára, hogy a fidesz hatalmon maradjon.

2021. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyan mint a: mert gyúrcsány jobb vót? A többi országnak mi köze ehhez?
2021. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

"A fideszesek a mai napon itt a gyk-n a különbőzö kérdésekre adott válaszaikban azt mondták, hogy nagyon helyes, hogy megfigyelték ezeket, mert a "haza" (értsd: a fidesz) ellen dolgoztak ezek az emberek."


Nem ezt mondjuk, csak annyit hogy hogy Nyugaton ugyanúgy lehallgatják az ellenzéket, az embereket, meg kb mindenkit. Ha ezt te most tudtad meg hogy ilyen létezik akkor valami barlangba élhettél. Nem örülök neki hogy létezik ilyen, de felesleges úgy beállítani mintha ez csak itt lenne sehol máshol.

2021. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

"Nyugaton ugyanúgy lehallgatják az ellenzéket, az embereket, meg kb mindenkit. (...) Nem örülök neki hogy létezik ilyen, de felesleges úgy beállítani mintha ez csak itt lenne sehol máshol."



Értem. Tehát ha a szomszédom embert ölt, akkor nekem is szabad. Világos.

2021. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%

"Értem. Tehát ha a szomszédom embert ölt, akkor nekem is szabad. Világos."


Látom nem megy az értő olvasás. Mit írtam erről?


"Nem örülök neki hogy létezik ilyen"


Szóval én sehol nem pártoltam ezt, csak arra a képmutatásra világítottam rá hogy máshol is van ilyen, ennek ellenére az ellenzéki kommentelők ezt valami magyar sajátosságnak állítják be.

2021. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

#3

"Szerinted a magyar kormány mindent tud a világ több száz hivatalos s ki tudja hány magán titkosszolgálatának minden akciójáról?"

Az lenne a kormány feladata, hogy megvédje az állampolgárait, szóval illene tudni róla, ellenkező esetben alkalmatlanok a kormányzásra.

2021. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!