Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rácseszhetek én is, ha lesz...

Rácseszhetek én is, ha lesz felcsúti per?

Figyelt kérdés
Az ismeretségi körömben mindenki tudja hogy Fidesz szavazó vagyok. Na már most ha jövőre nyer az ellenzék, és tegyük fel az ismerőseim köpnek, akkor engem is el vihetnek a felcsúti perre? És akár el is ítélhet a baloldal bosszúból, amiért 4 évente mindig a Fideszre szavaztam?

2021. júl. 19. 21:32
1 2
 1/14 Norbán ***** válasza:
91%
Igen, te fogod a felcsúti vasúti sineket felszedni pusztakézzel
2021. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Jogállam van..Csak ijesztgetnek..Mindenki tudja nem lesz semmilyen per. UGYANEZT A fa.zságot nyomta annó a Fidesz..A parizerzabáló nyomorék proli neg beveszi..A Fidesz képviselőinek mentelmi jogai lesznek..A bíróságokat csak úgy nem lehet leváltani..Az polgarháborút okoz..S nem tudom melyik oldal az erősebb..A b..uzi nőies balos vagy a kigyùrt mihazánkos..
2021. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy mindent becuccolok a bőröndbe, és úgy figyelem majd a választási eredményeket. Ha kiderült hogy nem a Fidesz nyert, azzal a lendülettel megyek is dél-amerikába.
2021. júl. 19. 21:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
OMG...! 😂😂😂
2021. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Lehet.
2021. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező: helyes, vedd a repülőjegyet, minél hamarabb veszed, annál olcsóbb. Felesleges az utolsó pillanatig várni, hátha nem lesz hely, vagy csak a wc előtt, ráadásul jóval drágább ha az indulás előtt nem sokkal veszed.

Szóval ne habozz, vedd meg a jegyet és most menj, ott mindjárt kezdődik a tavasz, ne télen menj.

2021. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

A Felcsúti perben minden Fidesz-szavazó, szimpatizáns és olyan ember aki nem hirdeti a liberális demokrata ellenzék tanait, érintett lesz.


A büntetési tételek valahol 25 év és tényleges életfogytiglan között fognak mozogni és teljes vagyonelkobzással.


Korábban kellett volna gondolkodnod, és hirdetni az igét, hogy nyomor van, az életszínvonal svájciról Szomália alá süllyedt, diktatúra van.


Az újonnan felépülő Magyar Köztársaságban a jólétet, a minden liberális demokratának járó budapesti ingatlant és az alapjövedelmet pont az elkobzott vagyonokból fogják finanszírozni.

2021. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Nyugi nem fogsz rácseszni. Te nem vagy Fidesz szavazó, nem létezik Fidesz szavazó. A Fidesz családdal nyert. Vagy már nem ez a "hivatalos" álláspont az ellenzékiek körében?
2021. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Menj Venezuelába, ilyen értelmi képességekkel nem sok keresnivalód van máshol.
2021. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Rögtönítélő bíróságok lesznek, mint a Tanácsköztársaság idején.
2021. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!