Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek akik agymosottn...

Az ellenzékiek akik agymosottnak tutuláljáek a köztvt néző fideszesekrt,nem gondolják,hogy ők se különbek amikor mindent elhisznek a heti naplóban?

Figyelt kérdés
Az ellenzéki ismerőseim mindig agymosottnak titulálják a fideszeseket,mert a köztv-t nézik,ők meg hétről hétre a heti naplót osztogatják meg a szociális médiákban. OKÉ,Hogy a köztv erősen elfogultan a fidesz propandát nyomja,de a heti napló az meg a másik a véglet....
2021. júl. 19. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt aki mindent elhisz kritikátlanul az agymosott oldaltól függetlenül.


Másrészt a napló nem a másik véglet, de a fideszeseknek minden műsor az, ami problémákkal foglalkozik.

2021. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem pontosan értem, ha látod, hogy az állami médiumok színtiszta propagandát nyomnak, hazdunak reggel délben és este, valamint pontosan látod, hogy birkának nézik azokat, akikhez szülnak, akkor miért jutsz arra a következtetésre, hogy a másik oldal is ugyanolyan hazug szar????

Gondolkodsz te? Voltak az életben valaha logikus gondolataid, vagy csak ilyen demagógiák jöttek ki belőled???

Van egyáltalán stabil értékrended?

2021. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező

A ballibek azt HISZIK magukról, hogy ők a tényeket, az igazságot hallják a médiájukban, ezért eleve elutasítják a kormányoldali médiát és nem is ismerik meg azt az oldalát a híreknek, véleményeknek.

Ezzel szemben a kormányoldaliak megismerik a kormányt támogató média híreit is, az ottani véleményeket IS és az ellenzéki médiából IS tájékozódnak. Mert nem hiszik azt, hogy mindig mindenben automatikusan nekik lenne igazuk.

Majd a két oldal híreinek, véleményeinek ismeretében mennek és szavaznak a kormánypártokra.

A ballibek arra verik a mellüket, hogy soha nem néznek/olvasnak "kormánypropagandát+ EZÉRT ők azok akik mindent jobban tudnak. Miközben szimplán félinformáltak és nem is merik a valóságot.

Láthatod itt is, nekik a kormánypárti média színtiszta propaganda, szemben a ballib médiával, ami csakis a magasztos igazságot mondja nekik. Akkor is ha milliószor bebuktak a hazugságaikkal. Ez van!

2021. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Mindegy hogy Fideszes vagy ellenzéki, aki gondolkozás nélkül hisz bármelyik politikusunknak, az mind agymosott.
2021. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Az embereket alapvetően nem érdeklik a tények, csak a saját világképük bizonyítása, ha ennek valami ellentmond azt mindenki ignorálja.
2021. júl. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

"Mert nem hiszik azt, hogy mindig mindenben automatikusan nekik lenne igazuk."

Na, mondj 3 dolgot amiben nem volt a Fidesz kormánynak igaza. Kiváncsi vagyok, hogy komolyan gondoltad, vagy csak eszköz ez a nagy "mi roppant objektívek vagyunk" szöveg...


Mellesleg most kormánymédiáztad le a közmédiát, ami normális országban független.

2021. júl. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem pont a fideszesek hiszik, hogy egy 90 éves vénember irányítja az EU-t, Amerikát, ENSZ-t... gyakorlatilag a teljes világot, és persze mind minket támad, de ezt csakis a kisvezír tudja megállítani?
2021. júl. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek az emberek véleménye, amíg én jól élek a Fidesz kormányzás alatt, és szépül körülöttem a lakóhelyem addig én rájuk szavazok, ha ez változik akkor majd máshogy gondolkodk. TV-t 8 éve nem néztem pedig.
2021. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Na mi van ficsúrok, lepontozni sikerült, objektívnek lenni nem? Nem is vártam tőletek.
2021. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!