Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a fidesz szavazókat?

Figyelt kérdés
Ne arról beszéljetek , hogy rossz a fidesz , meg hogy azért utálják a szavazókat ,mert megérdemlik. Hanem arról , hogy miért bántják a kedves fideszes szavazókat is. Engem már egyszer elkezdtek nagyon csúnya dolgokat mondani rám ,mert fideszes vagyok , bezzeg a fideszes barátaim sosem szokták megbántani a másikat , csak mert balos.

2021. júl. 21. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván a jobbosok sosem szoktak alpári módon viselkedni, ha valaki a Fideszt bántja előttük. Hagyjuk már. :)

A Fidesz szavazókat azért utálja egyre több ember, mert szimplán vakok vagytok és a többségetek megvehető pár kg krumplival (tisztelet a kivételnek).

2021. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 árokpart ***** válasza:
69%
Azért mert támogatnak egy diktatúrát , egy rendőrállamot.
2021. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki nem utálhatja őket, ha ők vannak többségben, nemde ?
2021. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
74%
mert nem akarjátok észrevenni, hogy hülyének néznek mindenkit,szakértelem nulla és szétlopnak mindent. és ezt az emberektől, igen, tőled is. inkább mentegetitek őket. meg gyurcsányoztok.
2021. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen a véresszájú proli csürhe. Sajnos felülről bűzlik a hal...
2021. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
87%

Nem utálja őket mindenki, hiszen a többi Fidesz szavazó pont hogy szereti őket.

Másrészt, ők miért utálnak mindenkit, aki nem Fidesz szavazó?

2021. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
84%

"Mindenki nem utálhatja őket, ha ők vannak többségben, nemde ?"


8,3 millió választóból 2,8 millió szavazott a fidesz pártlistájára 2018-ban. Ebből nekem az jön le, hogy a választók többsége nem fidesz szavazó. Ennek ellenére miért a fidesz győzött ? Mert a világ legbalfa.szabb ellenzékével ver bennünket a sors.

2021. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 bbenjoe ***** válasza:
100%

Mély árok van a két oldal közt. Az átjárás ritka. Ez van.

Ez az egyenlet áll fen már igazából sok-sok éve.

2021. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 A kérdező kommentje:
4:Itt megmutatkozott ,hogy vannak ilyen alpári emberek , a sok idióta meg nyomja rá , hogy hasznos válasz . Az ilyen balos libsik rontják le a balosok hírnevét. Mindik ilyenekkel jönnek , hogy: diktatúra , lopás , O1G , krumpli osztás , de ekkor mindig kussolnak amikor arra kerül sor , hogy: Gyuri miért ilyen gazdag? Hogy miért küldte ki a rendőröket a tüntetőkre? Hogy miért használhhatta ingyen a bowling pályát janiczak dávid? Hogy lackner csaba miért mondta azt , hogy :" Hügye az a polgármester, aki ilyen olyan korrupcióval nem keres meg 100 milliót"? Hogy Gréczy Zsolt milyen képeket csinált? Tudom tudom minden balos rá fog nyomni , hogy rossz válasz , de azért gondolkodjatok el a kérdéseken!
2021. júl. 21. 22:37
 10/92 anonim ***** válasza:
85%
Én nem utálom a fideszeseket, mivel sem fideszes, sem"ellenzéki" nem vagyok. Azokat utálom, akik mikor kijelentem, hogy nem értek egyet vele, akkor különböző szitkokat akasztanak rám. (Pl kommunista vagyok, csak azért, mert nem fideszes vagyok.) Aztán mikor egyből mondok 5 ellenindokot, akkor jön az, hogy ez nem is igaz, a kommunisták/fideszesek találták ki. Amikor ész érvekkel alátámasztott esetben nem lehet érdemi vitát folytatni, és csak a berögzült propaganda szöveg jön, akkor én is otthagyok bárkit. Igaz, nem anyázok, de kapni már kaptam.
2021. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!