Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Pegazus ügy miatt miért van...

A Pegazus ügy miatt miért van ekkora felhajtás, amikor más EU tagok is figyelnek meg ellenzéki pártokat, médiumokat?

Figyelt kérdés

Erre legjobb példa,hogy Németországban az AFD nevű ellenzéki pártot is figyelteti,lehallgattatja a kormánypárt vélt vagy valós politikai kockázat miatt.Ez eszközök használatának, megfigyelés létének törvényessége vitatott.De, mégis csinálják és mellette demokrata élharcost játszanak.



Magyarország miért ne tehetné ugyanezt, azok ellen, akik valós vagy vélt módon veszélyt jelentenek az államrendre?

Ilyenek, egyes ellenzéki politikusok, különböző ideológiákat terjesztő szervezetek (LMBT, bevándorlóbarátok).



Németország esetében nem sokan kapják fel a fejüket rá, míg Magyarországon megy a hiszti.


2021. júl. 24. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Megkérdezem itt is. Ha én agyonverlek, akkor a precedens alapján ezt mindenki más is tehesse meg? Hisz ha én megtettem, ők miért ne tehetnék?
2021. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom hogy ez így van-e,de ha igen akkor súlyosan törvénybe ütköző.tudsz erről linkelni?

Ez nem hisztéria hanem tény,az emberi jogok sárba tiprása a latorkormány részéről.

2021. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Mert amit szabad jupiternek, azt nem szabad a kisökörnek.
2021. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
még egy krumplibogár 😂😂😂
2021. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

#2

Akkor én megkérdezem itt is: Ha Janika agyonver valakit, aztán Pistike is, akkor Gizike miért csak Pistikén kéri számon?

2021. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Milyen botrány? Én fideszesként, nem tudok semmilyen Pegasus botrányról.
2021. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
6os, ennyire nyíltan azért ne trollkodj... gáz...
2021. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Nyilvánvaló, fideszesek arról tudnak, amit megmondanak nekik.


Kérdező! Bár divatos dolog ma összemosni dolgokat, azért lehetne világosan is gondolkodni. A világ országai sokfélék. Méghozzá sokféle tulajdonság alapján. A felvetett probléma esetén a tulajdonságok fontosságát, emberekre gyakorolt hatását kell vizsgálni, ezt röviden szokás célnak is nevezni.

A te tévedésed abban áll, hogy normális országok kormányainak célja népük életszínvonalának emelése, ezt jól rosszul megcsinálják törvények segítségével. Mivel ott is vannak e célok ellen fellépők (itt AFD), ezért a törvény az ö megfigyelésüket támogatja, a többiekét tiltja. Ezzel szemben diktatórikus országokban (itt) a cél egy szűk réteg támogatása a többiek rovására (továbbá kényszerűségből úgy tesznek, mintha az ellenkezőjét akarnák, ezért egy szolgalelkű réteget megtűrnek). És a törvények ezt szolgálják. ezért nálunk a lehallgatás nem a gazemberek felé irányul, hanem azok ellen, akik normális országot akarnak.

Tehát egy anarchiát akaró pártot nemhogy szabad, kifejezetten kell lehallgatni, egy jobb életet akaró embereket viszont tilos lenne, legalábbis normális gondolkodású országokban.

Az már csak hab a tortán, hogy miféle gondolkodású emberek akarnak ilyen szoftvereket létrehozni és terjeszteni. Szerintem a problémád megoldását ezek elzárásával kéne kezdeni, utána folytathatjuk a többi abnormitással.

2021. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!