Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a mostani Pride vonulásra...

Aki a mostani Pride vonulásra elvitte a gyermekét az jogilag feljelenthető az új Gyermekvédelmi törvény nevében?

Figyelt kérdés

Többekről készült fénykép, facebookon is sokan nyíltan leírták, vállalták ezt a tettüket.


Lehet jogi lépéseket tenni? Segíteném is a hatóságokat nagyon szívesen, ha van rá lehetőség.



2021. júl. 24. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

13-as

Az idézett linken látható lépek közül melyiken is láttál homoszexualitást?

2021. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

@21:08

mondom, csak jogértelmezési kíváncsiságból. Mondjuk ha a felvonulás a törvénnyel ellentétes lenne, akkor nem engedélyezték volna, de ha engedélyezték a hatóságok, akkor az origo.hu is jogszerűen számolt be róla képgalériával. Vagy ez ennél bonyolultabb? Nem tudom, nem vagyok jogász.

2021. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%
Ha én szülő lennék én biztos nem vinném ilyen felvonulásokra a gyerekemet. Inkább egy március 15-ei megemlékezésre vagy augusztus 20-ai tűzijátékra!
2021. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező te egy tipikus gyülölködő, nagyon buta ember lehetsz.

Én is elfogadásra nevelem a gyerekem, jelents fel!

2021. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Látom sokan lepontoztak! Hát inkább a március 15 megemlékezés és az augusztus 20-ai tűzijáték mint a pride. Nekem ez a véleményem!
2021. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
Látom sok embert nem érdekli a hazája ha egy pridera kíváncsiabbak mint a március 15-re és augusztus 20-ra...
2021. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem, csak nem releváns. A kettő amúgy nem zárja ki egymást.
2021. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Fero89 ***** válasza:
80%

Legyünk őszinték, gyerekként halálra untuk magunkat a Március 15-ei megemlékezéseken, és az igazat megvallva nálam speciel ez azóta sem változott. Az augusztus huszadikai tűzijáték, pedig nem azért tetszik a gyerekeknek mert augusztus huszadikai hanem mert tűzijáték. Ugyanúgy tetszene nekik akkor is Haynau születésnapján tartanák.

Unom már ezt a hozzáállást, hogy csak akkor fontos neked a hazád, ha rovásírással szignózod a nevedet, és felriadsz az éjszaka közepén Trianon miatt. Az miért nem jó hazaszeretet, hogy fontosak nekem azok az emberek akik ebben a hazában velem együtt élnek, nem a határok, meg a történelmi emlékek, hanem az emberek akik a hazát alkotják.

2021. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, ebben nagyon igazad van. Én is így gondolom. Egy nemzetet emberek alkotják, nem pedig a történelemkönyvek.

21. században vagyunk, mások az elveink, fejletebb lett az emberiség.

2021. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!