Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire érzi jól magát attól...

Mennyire érzi jól magát attól egy szlovák vagy román soviniszta ha dicsérem , hogy milyen kedvesek ott az emberek?

Figyelt kérdés

Adott egy neten bóklászó magyargyűlölő aki beszól mert magyar vagy. Aztán kérdem, hogy miért teszi? Mert voltam Romániában ahol nagyon kedvesek az emberek és Bukarest is álomszép, nem értem a gyűlöletet amit sugároz felém.


Ezt leirtam erre eltűnt. Nos, hát mi lelhette? De úgy egy soviniszta akkor mit érez ha akiket felsőbbrendűnek gondol -fajtája- arról egy tök jó és szimpatikus képet festesz, mintha elfogadnának engem meg én is őket.


Amúgy ez rohadtul nem így van, 10 románból 2 ha jó fej, de az is azért mert magyar közegben nevelkedett vagy éppen román liberális, kozmopolita.. :)

Személyesen 20+ románt ismertem meg és nekik azzal volt baj, hogy magyar vagyok vagy, hogy miért van nap végén leltár a szerszámoknál. Szlovák abból a szempontból szerencsésebb, hogy gazdagabb ország és a népesség csere jobban mególdódott nekik mint csau ( nem tudom és ha tudnám sem írnám le ennek a semminek a nevét ) idejében.


2021. júl. 28. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A románok nem léteznek.
2021. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja őket csak a xenofób magyarok találták ki 😂
2021. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudott provokálni és eltünt. Ez mindig így volt ezen a bolygón.
2021. júl. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem léteznének sok ezer magyar nem halt volna meg mert nem lett volna ki lemészárolná őket a első világháború után.
2021. júl. 28. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: nekem felemás tapasztalatom van ezekkel a nemzetekkel. Egy nemzetközi diákszervezet tagja vagyok, ahol találkoztam románokkal is, vegyesen Erdélyből és nem Erdélyből. Alapavetően jófejek voltak, de távolságtartóak. Amikor buliztunk, mindenki megnyílt, és elfelejtettük a történelmi különbségeket. De sajnos, akarva vagy akaratlanul is ezek egy idő után előjönnek. És itt derül ki, hogy ki mennyire nacionalista. Sokak inkább az embert látják benned, nem érdekli, hogy a nemzetedből páran nácik.Sokak meg úgy vannak, hogy ez már egy lejárt lemez, mindkét ország az EU tagja. De volt akiben volt azért ellenérzés, és amúgy jófej volt, de amikor egy francia ismerősöm felhozta Erdély témáját, hogy összeugrasszon minket akkor teljesen kiakadt. Pedig egy mondatából kidertettem, hogy túl sok mindent nem tud Erdélyről.
2021. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!