Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok, mikor...

Fidesz szimpatizánsok, mikor látjátok már be, hogy el kell takarítani ezt a korrupt, uszító kormányt?

Figyelt kérdés
Összesen 16 863 darab lélegeztetőgépet vett a Külügyminisztérium,300 milliárd forintért.Miközben az állami kórházellátó is vásárolt majdnem 2500 darabot.Ezek közül azonban ezernél is kevesebbet szállítottak ki a kórházakba.Havonta több millió forint közpénzt fizet haveri cégnek a tárolásra a kormány. Eladni, pláne elajándékozni nem tudják. Közben milliárdos haszon annál a haveri cégnél aki üzembe helyezte ezeket a gépeket! Ez csak egy ügy a sok közül, amit nem szabad elfelejtenünk !
2021. júl. 30. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Soros! Migráns!
2021. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Én benne vagyok. De kire? Csak a Mi hazánk jöhetne szóba.
2021. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondhatsz ilyeneket, lepörög róluk, meg előrántják az ultimate "mé a gyúcsány jobb vóna?" kártyát, és ezzel minden érv el van söpörve...
2021. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Na igen, meg mit akarunk olyan emberekkel, akik a Fidesz proxypártját a Mihasznánk Mozgalmat látják alkalmasnak a Fidesz leváltására...
2021. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Jövőre Karácsony vagy Dobrev kormány lesz kíváncsi vagyok mit produkálnak.
2021. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem itt csak te uszítasz. Senki nem tudta előre, milyen súlyos lesz a járvány az országban, ezért felhalmoztak többletkapacitásokat a worst case előrejelzések alapján. E volt a helyes lépés. Ha meg nem lett volna elég gép (ahogy más országokban megtörtént), akkor meg azért sírna a szád.
2021. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6-ezt a szöveget leírták neked vagy saját kútfőből vagy ennyire hülye?
2021. júl. 30. 10:04
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, a fidesz hívők mindig mindent megmagyaráznak. A fidesz egyszerűen nem hibázhat.

Szent életű, mély hívő keresztény mind. Kizárólag a hazajukért és az emberekért dolgoznak. Dehogyis, pénz hatalom lopás.

2021. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Én azt bírom,mikor valaki 100% fideszes,,megy a segnyali,meg minden,,azt amikor jönnek lölőék,,vagy a polgár jenőék,egyébb haverék,stb,,azt viszik a telket,boltot,szőlőt,egyebet,mert ők megveszik az egész kócerájt,és a tied is kell,,ha nem is adod el,akkor is,majd jól kitúrnak,,stb...

Az utána meg hirtelen megutálja a fideszt,mikor személyes élménye támad őket megismeri,hogy mit is művelnek.....

2021. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó te el vagy tévedve. Az elviszik akkor is, ha te nem adod, azt pontosan a Gyurcsány elődpártja művelte.
2021. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!