Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány elismerte, hogy a...

A kormány elismerte, hogy a gyermekvédelmi törvény valójában melegellenes törvény. Miért védik még mindig az emberek a törvényt?

Figyelt kérdés

Idézem Szíjjártó Pétert:

"Egy nagy nemzetközi lobbihálózat nyomásgyakorlása áll a melegellenes törvénnyel szembeni támadás mögött"


2021. júl. 30. 08:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Mert a Fidesz melegellenes, a másságra betegségként tekint. A szavazói jó része homofób illetve azt a gondolkodást másolja mint a vezetői.


pl Kövér: "Egy normális homoszexuális tudja, hogy a világ rendje micsoda, hogy ő így született, ilyenné lett. Próbál ehhez a világhoz alkalmazkodni úgy, hogy nem tartja magát feltétlenül egyenrangúnak."

2021. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%

Azért védik, mert normális még a többség.

Ahol gyerekeket hormonkezelnek, ahol férfiak immár hivatalosan is szülhetnek, ahol 8 éves gyerekek táncolhatnak a melegbárban és lehetnek transzvesztiták, ott ennek az elmebajnak gátat kell szabni.

Mielőtt jönne a bölcssség, hogy "deilyencsakkülföldönvan" jelezném, hogy az LMBT sem magyar találmány, és ami kint megvan az ide is be fog jönni - hacsak nincs egy tökös, befolyással bíró ember, aki sz*rik bele, hogy mit vár el tőle a "haladó" nyugat meg a sok egyenlőségért sipákoló beteg lelkű nyomi, ő gátat vet az elmebajnak. És itt nekem tökmindegy, hogy közben szétlopja az országot, mert ezt a részét legalább jól és helyesen csinálja.

Inkább leszek csóró, mint hogy végignézzem, ahogy mondjuk 4 évesen átoperálják a gyerekem.

2021. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk lehet szimplán normális apának kéne lenni, ha szerinted külső befolyásra lesz valaki más. Ezesetben apaként csak rajtad múlik, hogy van-e befolyásod a gyerekre, de tudom a 12 évnyi iskola alatt tartott egy óra az elfogadásról meleggé teszi a gyereket, miközben veled napi 8 órát tölt el elméletileg.
2021. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Attól még, hogy így nevezte, továbbra is a gyermekek védelmét szolgálja a lobbival szemben. Ugyanis igen, sajnos ott tartunk, hogy erre bármikor szükség lehet a jövőben, elnézve a külföldi helyzetet.


Pedig nem vagyok Fideszes.

2021. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem gyerekellenes.
2021. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, honnan van ez az idézet?
2021. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, melyik fake news gyárat olvasod, de a valóság:


"SZIJJÁRTÓ PÉTER: NEMZETKÖZI LOBBIHÁLÓZAT ÁLL A GYERMEKVÉDELMI TÖRVÉNY ELLENI TÁMADÁS MÖGÖTT"


[link]


Próbálj hiteles forrásokból tájékozódni, ne a Soros-netről.

2021. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

#2 te rettenetesen sötét vagy. Gondolkodtam rajta, hogy megcáfoljam-e mondatról-mondatra amit ideböfögtél, de rájöttem, hogy minek... Vagy megrendelésre csinálod, akkor semmi értelme a cáfolatnak vagy tényleg annyira korlátolt vagy, hogy amúgy sem értenéd.


Na, szaladj vissza a nem létező gyerekedhez (épeszű nő nem szülne ha te vagy az apa) és védd meg a nem létező veszélyektől. Ti fideszesek amúgy is profik vagytok a madár ijesztő elleni háborúban.

2021. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

3:

12 év alatt egy óra? Te nagyon nem vagy tisztában a folyamatokkal barátom. Az elfogadás önmagában szép dolog, de nem keverendő össze a totális agymosással, amit ez a teljesen tengelyén kívül került betegesen szabadelvű mozgalom akar. Keress rá arra, hogy "gender unicorn" meg a sok szemét gusztustalan módszerre, amivel el akarják adni a gyerekeknek a moslék beteg világképüket a 172-féle nemről az uborkab*szószexuálistól kezdve ami éppen eszükbe jut.

Nagyon kell a gyereknek tudni arról, hogy hogyan él egy transzvesztita akivel, még a felnőtt ember sem találkozott korábban soha, csak ha kifejezetten kereste őket. Tényleg ez való az óvodába, hogy szakemberek helyett egy marginális 0.01%-os, kifejezetten szexualitás köré csoporosuló réteg oktassa arról, hogy az életben mi helyes és a jó.

Szerintem aki ezt nem látja, az vagy tájékozatlan vagy egy született kretén. Esetleg maga is ugyanolyan beteg, mint ezek...

2021. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

#8 "Gondolkodtam rajta, hogy megcáfoljam-e mondatról-mondatra amit ideböfögtél, de rájöttem, hogy minek... "

Dehogy gondolkodtál rajta! Nem TUDOD megcáfolni, mert a valóságot csak letagadni lehet, cáfolni nem és te is jól tudod hogy ez a valóság.

2021. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!