Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljöhet az a jövő, amikor az...

Eljöhet az a jövő, amikor az LMBTQ-sok minden gyermeket hormonkezelésre köteleznek?

Figyelt kérdés

Ha megnézzük a mostani tendenciákat és azt, hogy miből indult ez az egész, akkor interpolálva a trendeket a jövőben elkövetkezhet egy kényszerített, tömeges nemváltoztató hormonkezelés?


Onnan indult az egész, hogy senki sem akar hormonkezelést a gyerekeknek, csak fogadják el a homoszexualitást. Aztán most ott tartunk, hogy LMBTQ aktivisták BDSM szerkóban járnak óvodába "érzékenyíteni" és ha a gyermek ezután azt mondja, hogy meleg akar lenni vagy az iskola úgy ítéli, hogy a gyermek ellenkező nemű viselkedése van, akkor el kell küldeni hormonkezelésra, ami ellen a szülő ha ellenvetést tesz még el is vehetik a gyermeket. Mi lesz ezek után hát?


* * *


Az LMBTQ felvilágosításnak már most hatalmas botrányai vannak, amiről persze a "független" média hallgat. Az érzékenyítők egyoldalúan mutatják be a szexuális szerepeket és nem egyszer azt mondják a gyermeknek, hogy sokkal jobban ki tudja élni a szexualitását, homoszexuálisként. Ez a jövőben hatalmas ellenállást fog szülni a társadalomban. A nagyvárosokban pl Bp-en is simán fog menni az érzékenyítés, de kisebb falvakban szerintem vasvillával fogják ilyenkor elkergetni az érzékenyítőt. Habár a média hallgatni fog tovább a botrányokról, de nem fog menni előreláthatóan vidéken ez a project.


INTERPOLÁCIÓ: Az egész folyamat azt vetíti elő, hogy eljön egy pillanat amikor félelemre azt mondhatják, hogy mivel nem gördülékeny a homofób nácik miatt a felvilágosítás, így emiatt minden gyermeknek meg kell adni a jogot, hogy maga döntse el milyen nemű akar lenni. Mivel még 18 éves koráig nem elég érett, hogy erről döntsön, így addig meg kell kapnia az ellenkező nem hormonkezelését is, hogy válthasson a másik nem felé is szabadon, ne legyen rákényszerítve a született neme. Én nagyon féltem ettől a gyermekeim meg az azokét. Előfordulhat ez a jövőben?



2021. júl. 30. 18:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
81%

Itt azért nem árt a szélsőséges aktivistákat elkülöníteni a normális elfogadás pártiaktól.

Mert a szélsőségeseknek simán megfordulhat a fejében ilyesmi is, sose lehet tudni.

DE a normális elfogadás pártiak nem erőltetnének ilyesmit senkire se. Csak azt szeretnék, hogy egyenrangú, teljes jogú embernek tekintsék őket is attól függetlenül, hogy valamiben mások, mint a többiek. Például az elfogadható, hogy valaki a Mercedes-t másvalaki pedig a BMW-t kedveli, de az már nem ha valaki a nemek terén rendelkezik eltérő véleménnyel/nézőponttal?...

2021. júl. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
65%
Ez Magyarországon kívül már most mindenhol így van, sőt, Budapest ellenzéki kerületeiben is. Most még van esélyünk megállítani, de ez már a huszonnegyedik óra.
2021. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
36%
Ember, te egy agymosott fideszes vagy, igaz?
2021. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
44%
Azt ugye tudod h az lmbtq emberek többsége eléggé elitéli az ilyen kezeléseket.
2021. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
90%

24 attól függ melyik típusra gondolsz a közösségben. Mert például a transzok nem ítélik el a hormon kezeléseket, de nem is erőltetnék másokra ha nem akarják (legalább is még nem találkoztam olyannal aki erőltetné).

De mindenki más esetében viszont igaz amit mondtál.

Csak megfogalmaztam ezt, hogy azért ne általánosítsunk minden "betűre".

2021. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
54%
Gyerekeket meg a transzok sem koteleznenek hormon kezelesre
2021. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
83%
Persze biztosan vannak kevesen akik igen, de nm normálisok mindenhol vannak
2021. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
54%
Van 1-2 ország ahol már bevett dolog a hormonkezelés, meg az "érzékenyítés", jó dolgokat még nem hallottam/olvastam ezzel kapcsolatban.
2021. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
60%
Ja ezek a Fidesztálib legendák hogy brüsszelbe már a születő fiúgyerekeknek levágják a micsodáját és felvarják a lánygyerekekre. XD Még Szerencse hogy Vitéz NagyBányai Orbán Viktor Kormányzó megvéd minket ettől a lypsy bolsevyk fertőtől. 🙏🙏🙏
2021. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
77%

259 Disney mesébe raktak LMBTQ karaktert, szóval valamiért csak fontos, hogy a gyerekek lássák őket. Ha lehet egy tippem politikai, civil szervezeti nyomás miatt csinálják és nem azért mert olyan fontos lenne nekik a karakterek nemisége.

Akit érdekel(angol):

[link]

2021. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!