Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél, ha Orbán Viktor...

Mit tennél, ha Orbán Viktor lenne az apád?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Tiszteletben tartanám, mint szülőmet és büszke lennék rá ország világ előtt, hogy a század leghíresebb miniszterelnöke az édesapám.
2021. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Yachtoznék keresztül-kasul a világon át, miközben a legjobb prostik kerek seggéről szívom fel a fehér csíkot.
2021. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Azt hazudnám neki, hogy heteró vagyok, amíg rám nem íratná a cégeit és meg nem öregedne annyira, hogy már ne tudjon megverni. Utána azt csinálnám, amit az előző, csak fiú prostik kerek seggével.
2021. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
A gyermekvédelmi törvény nevében minél messzebbre eltakaríttatnám magamtól.
2021. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Meggazdagodnék.

Ez elég könnyű. Csak Orbán csöves, mindenki más milliárdos már a közelében.

Amúgy nekem égne a pofám. Tudom, képmutatásnak hangzik, de valóban. Én szeretnék olyan nagy milliárdos lenni, aki ugymond korlátlan erőforrással rendelkezik, mert mindíg vissza termelődik a pénze és a kiadások ellenére is gyarapodok.

Nem azért, mert luxus életet szeretnék. Ugyan úgy dolgoznék mellette, csak egy falusi házat szeretnék, egy esetleg két autót valami skodát, suzukit, esetleg opelt. Nem vágyok olyan fényűző dolgokra, hanem a világot próbálnám jobbra formálni. Pl a szegényebb gyerekeket támogatni, hogy tanuljanak szakmát, vagy tudjanak egyetemre menni. Akár egyetemistákat is támogatnék, hogy ne csak a diákhitel legyen a végső megoldás. Szegényebb országokba is sok pénzt ölnék. Környezet védelmi témakörben is amilyen kutatást, fejlesztést vagy bármit lehetne azt támogatnám anyagilag. Mindent megpróbálnék, hogy kicsit is jobb hely legyen a világ. Hogy legalább pár ember arcára mosolyt csaljak.

Nekem ez az álmom, ami soha nem fog valóra válni.

Emiatt is nem igazán szívlelem Orbánt, hogy mikor rengetegen vannak utcán és még kerülnek is melléjük, romokban az egészségügy és tömegével halnak az emberek (járvány előtt), nagyon sokan alig tudnak megélni a nyugdíjukból is, meg sokáig lehetne még sorolni a negatív dolgokat. Majd pl emeli a minimálbért annyival, hogy a forint romlását sem követi és hősnek kiáltja ki magát, meg napokig csak azt lehet hallani mindenhonnan, hogy milyen jó szívű.

Hát a lónak a f....

Tényleg engem emiatt "bosszant" az Orbán kormány. Lop, csal, hazudik?? Nem érdekel... De ne játsza a szentet, mikor ilyeneket csinál. Lényegében, ami nekem az álmom, ő annak az ellenkezőjét csinálja.

2021. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Elvezném az életet.


Amúgy eskü, én elvonultan majdhogynem remeteként élnék, mert nem kívánok a társadalomban élni. Ehhez pedig pénz kell, ami lenne.

Szóval megteremteném magamnak a feltételeket az elvonuláshoz és szvsz.

2021. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
De hat en most is Orban Viktor fia vagyok ... egy a tizmillibol :)))))
2021. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Miután kiderült, hogy én is olyan szarul focizok, mint apám, abbahagynám és alapítanék egy szektát.
2021. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem kéne ilyen apa akinek nincs gerince.
2021. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Leszúrnám.
2021. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!