Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van ez pontosan így...

Hol van ez pontosan így leírva a hivatalos EU-honlapon?

Figyelt kérdés

Amit Orbán Viktor állít: „Brüsszel szeretné, ha beengednénk az LMBTQ-propagandistákat az iskolákba, az Európai Bizottság szerint az iskolában vannak olyan jogok, amelyek megelőzik a szülői jogokat.” ( [link] )

Tehát hol van ez így leírva a [link] | [link] | [link] | [link] portálokon?



2021. júl. 30. 22:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%

#9 Nem tudsz szöveget értelmezni? Hol ködösítettem vagy tereltem?

teljesen egyértelműen leírtam hogy hülye vagy.

És most bizonyítottad is, hogy igazam van.

2021. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
Ha igaz lenne az, amit Orbán állított Brüsszelről, az EB-ról, annak nyoma kellene hogy legyen az EB honlapján!
2021. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
12-es! ... Majd most kiirjak a kedvedert! :)))
2021. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
12%
Orbán megint hazudik.
2021. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11%
2021. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

Még jó, hogy nem akarjátok, hogy lassan minden büfögést is leírjon az internetre Brüsszel... Meg attól, hogy valamit leír valaki (akár az internetre) még nem biztos, hogy tény.

Inkább tudni kéne saját magadnak kiszortírozni azokat az információkat (hírekből, újságból, netről, stb) amik szerinted megbízhatóak. És nem itt sírni, hogy az Eu mit ír le a netre és mit nem.

2021. júl. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Ja az meg a másik fele, hogy egy 18 év alatti gyereknek nem biztos, hogy látniuk/hallaniuk kéne azokat amiket az aktivisták próbálnak magyarázni nekik. Gondolom te sem örülnél ha az ötödikes (most csak mondtam egy számot) gyereked arról tanulni egy aktivistától az iskolában, hogy két B betűs ember hogyan és miért csinálja meg egymást hátulról és, hogy az miért jó nekik. Na pont ennek a kitiltására szolgál az iskolai lmbt rész. A pedofilos része pedig gondolom nem szolgál magyarázatra, hogy miért kellett komolyabb hangvételű büntetési rendszert alkotni hozzá.
2021. júl. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Újra megkérdezem, mert még mindig nem derült ki: konkrétan ki, melyik „brüsszeli bürokrata”, az EB melyik tisztségviselője írta/mondta meg az Orbán-kormánynak azt, hogy be kellene engedni az „LMBTQ-propagandistákat” az iskolákba, és hogy „az iskolában vannak olyan jogok, amelyek megelőzik a szülői jogokat.”?
2021. júl. 31. 16:38
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

Nehezen igazodom ki ezen én is.

Ezt így nem mondják ki természetesen.

Viszont az EU jogot biztosít arra hogy ha szeretnének akkor előadást tarthassanak a gyerekeknek.

Ha nincs rá törvény akkor senki nem tilthatja meg.

Ez csak egy kiskapu bezárása.

Eléggé belenyúlt a darázsfészekbe ez a törvény.

Szóval az EU-ban mindenkinek joga van mindenhez feltéve ha ez nem ellenkezik a véleményükkel.

2021. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%
19 most fején találtad a szöget.
2021. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!