Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható, hogy holnap megnyeret...

Várható, hogy holnap megnyeretik Hamiltonnal a magyar versenyt politikai okokból?

Figyelt kérdés

Lewis Hamilton ellenzi a Magyar Kormány Gyermekvédelmi törvényét, míg Max Verstappen dicsérte a Magyar labdarúgó-válogatott jó szereplését a németek ellen.


Verstappen kilökése után észrevehetetlen büntetést kapott. A mostani időmérős feltartás után semmit.


Szerintetek mennyire várható, hogy egy Hamilton-győzelmet fognak kicsikarni, bármi áron, hogy üzenet legyen a Magyar Kormánynak?



2021. júl. 31. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Várható
Nem lesz ilyen
Nem tudom
27 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha a legjobban vezet akkor nyer. Miért kell ebből politikát csinálni?
2021. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Azt hiszem, súlyos paranoiád van. Nem ártana egy jó pszichiáter.
2021. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Igen, manapság bármire képes a liberális gőzhenger , hogy Orbánékat támadják
2021. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, ne kérdezz, mert erre számítanak!! Pssszzt! Nagyon kell vigyázni, mindenhol ott vannak, csak nem tudom, hogy kik, de átlátok én a szitán engem nem csapnak be. Rejtjelezve mondom: jhnvsdj. Ismétlem: JHNVSDJ! Uzsonnát is hozz, lehet, hogy nem találunk majd ennivalót... Ááá, jó napot Igazgató úr! Semmi, csak a feleségemnek megírtam, hogy szeretem... (Ismétlem: uzsonnát is hozz!)
2021. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

Mivel mindegy mit írok, lepontoztok, így egy Albus Dumbledore idézetet írok ide:

"Filko, pityer, varkócs, dzsúzli"

2021. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan, ezt kérni sem kell, a maFIA már alapból csontig Sir Gyapotszedő seggében van, bármit megtennének érte.
2021. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Fsms ***** válasza:
83%
Várható, viccelsz biztos. És a díjátadásnál majd egy lmbtq kórus fog énekelni. 😂😂😂😂
2021. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Természetesen, Soros-ügynökök lesben állva fel fogják majd gáncsolni a többi autót.
2021. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Ennyire még egy fidesznyik sem lehet elvakultan ostoba. Vagy mégis? :-(

Aki ilyent kérdez az minimálisan sincs tisztában a Forma1 viszonyaival, és már a minimális józan eszét is elvette a kormány gyűlölet-kampánya.


Ha már: akkor miért nem Vettellel nyeretik meg? Ő is nyilatkozott ebben a kérdésben.

A múlt verseny történései tényleg minimum kérdésesek, de számtalan hasonló példa van a sportág történelméből. Volt hogy éppen Verstappen úszott meg olcsón valamit.

Ma meg nem volt semmilyen feltartás. Semmi sem gátolta vagy tiltotta a többieket hogy megelőzzék Hamiltont a felvezető körében. Csak ők tőle akartak szélárnyékot ( vagyis előnyt) fogni, amit egyetlen másik versenyző sem hagyott volna.

2021. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
A tudjuk ki, mindenre képes. Tudjuk mire is... Tudjuk milyen módszerekkel...
2021. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!