Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme volt bevezetni a...

Mi értelme volt bevezetni a kötelező oltást az egészségügyben, ha már ígyis nagyon kevés az ápoló?

Figyelt kérdés
Ezek után meg még többen hagyják ott a munkájukat, és még több ellátatlan beteg lesz. Ezt akarja a magyar kormány?

2021. aug. 1. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
aki egészségügyisként nem fogja fel a védőoltások szerepét, fontosságát az menjen is inkább dolgozni a cipőgyárba
2021. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Hogy ne fertőzzék meg a pácienseket. Én gyógyulni akarok egy kórházban, nem megbetegedni.
2021. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy mégkevesebb legyen.
2021. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

"Én gyógyulni akarok egy kórházban, nem megbetegedni."


Akkor meg ne egy csomó oltott közé akarj bemenni, mert ott nagyon gyorsan megnyúvadsz.

2021. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Szakellátás hiánya esetén alapból aki beteg se fog kórházba vonulni, és akkor lehet mellet veregetni, hogy Magyaország egészséges, a magyar reformok működnek.
2021. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

igen.

úgy látszik ezt akarja a kormány.

2021. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Eddig se vonultem sehová. Mindig meg tudtam magam gyógyítani itthon. A kórház szarevőknek való meg nyámnyila anyámasszony katonáinak.
2021. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
82%

#2-es válaszoló


Attól még hogy az ember be van oltva, ugyanúgy vertőz és elkaphatja a vírust minden mellékhatás nélkül.

2021. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

#2: "Hogy ne fertőzzék meg a pácienseket. Én gyógyulni akarok egy kórházban, nem megbetegedni."


A tájékozódási forrásaid gondolom a kormanypropagandara korlátozódnak, másképp nem írnál ilyen ostobaságot. Parancsolj:


[link]


Good luck! Csak jusson orvos vagy ápoló.😁

2021. aug. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert valahol el kell kezdeni a kötelező oltást, utána jön még pár terület aztán már könnyebb legyömöszölni a többi ember torkán. egyértelmű, hogy nem hagyják abba. mikor régen öreganyám a kacsát tömte, időnként hagyta vegyen levegőt, na kb ez zajlik most.
2021. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!