Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Budapest olyan világváros,...

Ha Budapest olyan világváros, akkor miért fintorognak tőle a nők nemzetközileg?

Figyelt kérdés

Egy iráni (nagyon csinos) lánnyal ismerkedel komolyan instagramon, aki pszichológiát tanul. Ő 22 éves és 31. Kérdezte, hogy hol lakom, mondtam, hogy ennek az országnak a fővárosában, Budapesten. Nem nyert nagy sikert. De amikor mondtam, hogy 6 hónapon belül Vienna, Austria-ba költözök, akkor már egyből beindult, hogy "ohh i looooveee Vieennaaa"

Miért van az, hogy ez az ország már egy iráni lánynak is ciki, és Bécsbe kell költöznöm, ha ottani csajt szeretnék?



2021. aug. 2. 23:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, emlékszel-e arra, amikor Orbánék progromot tartottak, hogy bemutassák a tévéjükben, mekkora nagy rasszisták / iszlámgyűlölőek. Csináltak valami hamis rágalmat, és kitoloncoltak Magyarországról egy adag, országunkat fertőző random mingrást, megmutassák, milyen keménylegények, meg rájuk varrják a járványt, amit a síelgető újgazdagok már rég behoztak. Köztük egész véletlen az orvosi egyetem iráni leány hallgatóit is. Gondolom, a tandíjakat, albérleti kauciókat azóta se fizették vissza. Ennek azért iráni körökben híre ment. Sőt, továbbmegyek, ha beütöd bármilyen isztáni nyelven Magyarország nevét, az első képek, amik meg fognak jelenni, az az, hogyan rúgdossák fel a gyerekkel menekülőket... Amikor egy külföldi egyetemen gondolkozó diák elkezdi keresgélni a neten, hová is lenne jó menni, mások visszajelzései alapján mi a lájk és mi a fúj, akkor ezekkel szembesülni fog. Feltételezem, örményeknek sem Budapest a like, mióta a baltás gyilkosos ügylet volt.
2021. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Arab noknek kemeny ferfiak kellenek ... Budapestrol viszont az a hir terjeng a mediakban, hogy valojaban Judapest - egy lelki nyomorult iranyitja - es tele van melegekkel. Hat ez valoban keves arab nonek jon be! :)
2021. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!