Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelyt az eddigi...

Karácsony Gergelyt az eddigi teljesítménye alapján alkalmas vezetőnek találjátok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
A liberális birkucik nem fogják belátni, hogy mennyire alkalmatlan. Most az a narratíva, hogy az Óbán csúnyán bánik szegénykével, ezért nem halad/fejlődik semmi Budapesten.
2021. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Én azt imádom, hogy "büdös fideszbirka" vagyok, ha le merem írni, hogy Geri egy szerencsétlen flótás.
2021. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Karacsony Gergely szerintem eletkeptelen ... csak meg lelegzik :)
2021. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem tartom alkalmas vezetőnek.

Már azt sem értettem meg, hogy a katasztrofális kerületi polgármestersége után hogyan szavazhattak rá annyian főpolgármesternek.

Most viszont szépen szembesülnek a "képességeivel" a budapestiek és jól láthatóan csökken a támogatottsága.

Lehet hogy önmagában egy kedves, jó ember (bár ezt árnyalja, hogy gyurcsány stábjában dolgozott korábban), de a vezetői képességekben ez nem számít. Nem jóemberkedni meg széplelkűsködni kell, szlogeneket meg jól hangzó ígéreteket bárki tud hangoztatni. A vezetőnek viszont azt kell megoldania, hogy ne elméletben hanem a gyakorlatban működjön a város.

Láthatólag nem sikerült neki.

Most még megmondják neki, hogy mit kellene csinálnia és maximum hatalmas közlekedési káoszt idéz lő meg elveszít pár milliárdos EU pályázatot a töketlenkedésével. De miniszterelnökként az egész országot veszítheti el és éppen azt nem akarja a normális ember, hogy a miniszterelnök mások utasításai szerint vezesse az országot.

2021. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Karacsony Gergely az a kis csira, ha az osztalytarsam lett volna akkor ot vertem volna el minden szunetben es nem szegeny Dalmati Zolit :)))
2021. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Ketteshez csatlakozom. Eddig sem a Fideszhez tettem az X-et, de biztos én is Fideszbirka vagyok mert a Gerike szerintem is alkalmatlan.
2021. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Igen.Örülnék ha miniszterelnök lenne.Teljesen normális és nem rosszindulatú.
2021. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Hogyan lehet lemérni, hogy ki a jó vezetô?
2021. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

#8 "Hogyan lehet lemérni, hogy ki a jó vezetô?"

Mondjuk úgy, hogy amikor vezet egy kerületet, akkor nem az adóssága nő a területnek, hanem a bevétele, nem olyan céget bíz meg a parkolási díjak beszedésével, akik naponta 1 milliós hiányt hoznak ki belőle a kerületnek, vagy mondjuk fejlődik az idejében a kerület és nem leépül. Segít eldönteni hogy jó vezető-e az illető, ha a saját polgármestersége alatt a saját kerületében levő közterületről nem hiszi azt tévesen, hogy a fővároshoz tartozik és nem mást hibáztat amiatt, hogy nem lett ott elvégezve az a munka amit neki kellett volna megcsinálni.

2021. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen alkalmatlan.

Nézzük csak meg a teljesítményét. Lassan 2 év alatt semmi önálló, komoly, pozitív dolog. A nagy ígéretekből semmi. Negatív annál több.

Aztán ott a kommunikáció. Botrányos. Zavart, határozatlan.

Ott vannak a segítői/ irányítói; a krém az egykori Gyurcsány kormány emberiből áll: Draskovics, Gy. Németh Erzsébet, Gaál J Zoltán. Ez már önmagában beárazta.

A vezetői kompetenciái iszonyatosan gyengék , ideértve a kommunikációt is.

És ő akar miniszterelnök lenni??

Ráadásul a miniszterelnök jelölti kampány miatt még inkább nem foglalkozik a fővárossal.

És akkor a Gyurcsányhoz köthető szálakat még nem is említettem.

2021. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!