Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye azt nem játsza el a...

Árokpart kérdése:

Ugye azt nem játsza el a kormány újra, hogy egészen ősztől tavaszig este 8-tól reggel 5-ig teljes kijárási tilalom lesz?

Figyelt kérdés
Ha a járvány miatt netán szükséges lesz a korlátozó intézkedés, de reméljük, hogy nem ha mégis akkor csapjanak oda a csoportosulásoknak, a buliknak ha kell, de ne az autósokat piszkálják, meg akik este munkából vagy bevásárlásból , sétálásból mennek haza vagy pl. valakinek később száll le a repülőgépe vagy az autópályán amiatt netán 8-kor meg kelljen állni stb. Legyen célzottan a csoportosulásokra, rendezvényekre vonatkozó esetleges tiltás . Nem hinném ,hogy az ártana bárkinek is ha pl. mindketten oltottak és eset 8 óra után elmegy valaki a hozzátartozójáért xy pályaudvarra vagy buszállomásra, mert akkor ér haza a munkából. Ha netán este 8 és 5 óra között velünk nem egy helyen élő hozzátartozónk bármilyen segítségre szorul akkor ne lehessen az embernek egyedül a saját autójába beülni és elmenni de sorolhatnánk a nem reális dolgokat. Nem kellene még most amíg a helyzet dinomén felhívni erre a döntéshozók figyelmét? Kinek mi a véleménye erről?
2021. aug. 4. 21:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért kicsit cinkes volt, hogy konkrétan közokirat-hamisítást kellett elkövetnem azért, hogy a kedvesemmel találkozni tudjunk. Sajnos egy adósság miatt minden nap este 7ig dolgoztam (hogy minél előbb ki tudjam fizetni), hétvégén meg a másodállásban úgyszintén. Neki is kellett kamu papír, hogy le tudjon hozzám jönni, és nekem is, hogy én fel tudjak menni. :/ Amúgy engem EGYSZER ellenőríztak, a rendőr el sem kérte a papírt, elég volt, hogy megmutattam.
2021. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!