Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek a Fidesz-KDNP...

Egyetértetek a Fidesz-KDNP élelmiszer, üzemanyag és rezsi drágító politikájával?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A rezsidrágítást nem értem. Tavaly az MSZP például amikor az áram nagykereskedelmi ára alacsony volt, rezsicsökkentést javasolt. Most, hogy már-már rekordmagasan van, nagy a csend ezzel kapcsolatosan. Mondjuk én még emlékszem, amikor 2009 év elején hasonló helyzet volt mint tavaly, épp csökkent a nagykereskedelmi ár, mert nem volt aki átvegye a csökkenő ipari termelés miatt, de az MSZP-SZDSZ kormány akkor is emelt egy 10%-ot rajta.
2021. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván nem értek egyet, de a szavazásban is leirt ellenzéki ígéret egy ordas nagy hazugság, amit úgysem fognak teljesíteni. Úgyhogy inkább az igenre szavaztam.
2021. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, igen, talán erről kéne nemzethi inzultációt tartani, nem a polgárok szexuális nézeteiről, amihez se a kormánynak se másnak rohadtul semmi köze nincs :)
2021. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!