Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Orbán a Fox Newsnak: Az...

"Orbán a Fox Newsnak: Az összes magyar számára személyes sértés, ha őt gengszternek nevezik." Miért gondolja a Miniszterelnök úr, hogy ennyire fájna a magyaroknak az igazság kimondása?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 6. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csak annak a kb 30%-nak sértés, akik rá szavaztak. Ők meg megérdemlik.
2021. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De miért nyilatkozik az én nevemben, azt gondolja nincs önálló véleményem? Szerintem ez sértő a választókra nézve.
2021. aug. 6. 12:41
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Fb-n már széttaposták
2021. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Aki nem tud vele azonosulni, mármint a mondandójával, az ne tegye... hisztizni kb 4-5 évesen már nem szoktak 🤔
2021. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért hisztizik Orbán, hogy gengszternek nevezik, ez elég dedós dolog egy vezető beosztástól?
2021. aug. 6. 12:56
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Látszik csak hogy csak egy semmirekellő munkanélküli libsi vagy, azok érnek rá ilyennel foglalkozni péntek kora délután.
2021. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%

5# nem Orbán Viktor hisztizik, hanem TE hisztizel azon, amit egy ország miniszterelnöke a TE védelmében is mondott.

Ezt fogd fel!!

2021. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Lassan Csaucseszkui magasságokba emelkedik a Kedves Vezető. Szerintem ideje lenne átnevezni Magyarországot "Orbán Viktor Galaktikus Birodalmává", annektálni az összes országot, így Viktor válhatna a mindenség egyetlen és mindenkori hatalmává. Így már Soros sem árthatna többé nekünk, csak előtte vegyük el tőle a Budapest díszpolgára címet, mert hát azért az elég ciki...
2021. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6-os higgyél a szeretet erejében ahogy a Vezénylő tábornokod mondta. Nem kell minősítgetni az embert anélkül hogy ismernéd. Amig ezeken a szokásaidon nem változtatsz nem sokra tartom a véleményedet.

ja és jobban tennéd ha inkább te dolgoznál nem azért zsákmányol ki a Fideszes oligarcha munkaadód, hogy itt lébecold el neki a pénzét

2021. aug. 6. 13:22
 10/17 A kérdező kommentje:
7-es Én egyre jobban azt látom hogy Orbán egy hisztis kisfiú aki fél hogy el akarják venni a kisvasútját a focipályáját és a milliárdos zsebpénzét... és úgy is viselkedik. :))
2021. aug. 6. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!