Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy mer ilyet mondani Orbán?

Hogy mer ilyet mondani Orbán?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor a Fox Newsnak: Az összes magyar számára sértés az amerikai elnök kijelentése. Egy „totalitárius gengszternek” nevezte őt

Az én számomra nem sértő !!!!

Sőt, egyenesen ki merem jelenteni, ez az igazság.


2021. aug. 6. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
1-es 5 pipából 2 pipád zöld...most már értem, hogy miért csak ennyi.. xD
2021. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
1: a fideszesek itt a laposföld hívők, akik azt hiszik,hogy csak ők a magyarok
2021. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Orbán Magyarországnak képzeli magát. Van néha, hogy megmutatkozik a skizofrén hajlamai.
2021. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
XIV. Lajor egója Napoleon magasságával. Nem csoda, hogy olyan komplexusos a lelkem.
2021. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Orbán nem egyenlõ Magyarországgal! Bármennyire is fáj neketek fidesz hívõk, de az Orbánotok egy gengszter, köpcös, bûnözõ!
2021. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Orbánnak hazája kipcsakisztán, de magyarországnak biztos nem
2021. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#1. Hú bammeg, de nagyot mondtál! Aztán mitől vagy te, igaz Magyar? És én, mitől nem vagyok az? Meséld el nekem. De, nehogy akkora marhaságot mondj mit a gazdád! Tudod, hogy a lovag megmenti a királyfit és összeházasodnak. Mert, állítólag neki ilyen agyament meséket mondtak. Meg is lett a böjtje !
2021. aug. 6. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oly sok idő alatt, oly sok eset kapcsán még képesek vagytok csodálkozni azon, hogy ha külföldön Orbánt, a kormányt, vagy a FIDESZ-t bírálják, akkor ők a teljes magyarság nevében veszik zokon; ha pedig külföldön valamit elismernek, akkor a nagyszerű magyar kormányt dicsérik?

Félreértés ne essék: messze-messze nem értek egyet ezzel, csak tapasztalatból tudom, hogy így van.

2021. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Finoman fogalmazott az amerikai elnök. Inkább egy népnyúzó, rabszolgasorsba taszító diktátor.
2021. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Orbán is tudja jól, hogy ez az igazság csak szimplán hazudik. Ez nem skizofrén hajlam, ez szimpla hazugság.
2021. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!