Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire fontos az lmbt...

Mennyire fontos az lmbt ellenes törekvéseket törvényekben szabályozni?

Figyelt kérdés

Teljesen egyetértek a kormánnyal, hogy nem való óvodásoknak a szexuális propaganda, de azzal nem értek egyet, hogy törvényben kellene szabályozni.

Nekem az a véleményem, hogy az ilyen korban a szülők hatása egyeduralkodó és bármilyen jellegű propagandának azonnal megtörténik a retorziója.

Bőven ráérne, hogy ez a kérdés csak később kerüljön a gyermekek látókörébe, de szerintem ellentétes hatást érnek el vele a homoszexuálisok, ugyanis ha már szóba kerül, a heteró szülők egészen biztosan negatívan állnak hozzá és ez maradandó nyomot fog hagyni a gyermekek fejlődő értelmében, mert ekkor a szülők befolyása mindenek felett uralkodó még és feltétlenül átveszik a csemeték, vagyis erős homofób hatásra lehet számítani, ami ellentétes lesz a homoszexuálisok törekvésével, akik nagyobb elfogadottságot remélnek a propagandájuk hatására..



2021. aug. 6. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen mindegy. Ezzel csak még több támadás kap Orbán nyugatról és pont ez a célja.
2021. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Provokál amíg jól szájon nem veri a magyar nép és elküldi melegebb éghajlatra.
2021. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Az lmbtq is ellentétes hatást ért el az utóbbi időben végzett agresszivitásával.

A nép már jó ideje toleráns volt velük, de most kezdik újra felkorbácsolni a gyűlöletet.

2021. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

2

Melegebb éghajlatra, hova egy pridera?:DD

2021. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

"...de azzal nem értek egyet, hogy törvényben kellene szabályozni." És akkor mégis mivel szabályoznád? Amint nincs rá egy ilyen gumitörvény, azonnal keresni kezdik a kiskapukat, és ha kell, akkor erőszakkal férkőznek be. Még egy pontosan megfogalmazott törvénynek is képesek lennének nekimenni.


És nem, ez nem vonatkozik minden melegre, biszexre, és hasonlókra. Van aki tényleg csak annyit szeretne, hogy ne basztassák ha kimondja, hogy ő nem heteró.

2021. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rendkívül fontos.
2021. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Az LMBTQ emberekkel nem volt toleráns a nép, egyszerűen nem volt köztéma. Attól még ugyanúgy utálták őket és történtek atrocitások, csak most, hogy a kormány is hergeli és elnyomja ez az utálat "legálissá" válik.


Amúgy LMBTQ emberek sem akarják az óvodásoknak szexuális propagandát lenyomni a torkukon. Egy óvódásnak amúgy sem éri meg, hiszen még azt sem tudja pontosan mi az a nő, mi az a férfi és a szeretet. Ami pedig külföldön történik néhanapján, azok a kiraadott példák egy-egy szélsőséges eset. Szélsőséges eset pedig mindkét oldalon van.


Az, hogy ellentétes hatást ér el az ilyenfajta felvilágosítás... pár napja valaki ellenkezőjét mondta a nyugati országokkal kapcsolatosan, szerintem pedig még nem telt el annyi idő, hogy ezt pontosan "mérni" lehessen. Törvénnyel tiltani mindenesetre tényleg nincs értelme, ha csak az értelem nem abban merül ki, hogy uszítsunk, eltereljünk

2021. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tapasztalt vagyok a gyermeknevelésben, több gyermekem is van, sőt, már egyetemista unokáim is, meg kisebbek és határozottan állítom, hogy soha, eszembe sem jutott volna gyermekekkel ilyenekről beszélnem, ám az viszont kétségtelen, ha egy óvodás ilyeneket hall, akkor azt feltétlenül szóba hozza a szülők előtt és akkor muszáj erről beszélni, muszáj vele foglalkozni.

Mondjuk elég nehéz téma, mert az is biztos, hogy sok olyasmit érinthet, ami ilyen korú gyermekek számára kerülendő, hiszen a gyermeki kíváncsiság nem áll meg, ha valami a figyelmébe kerül, erősen képesek kivesézni a témát, de feltétlenül megpróbálnám elriasztani ettől az egésztől és meglehet, hogy azon túl szokásos beszédtémává változna, amihez kénytelen lennék negatívan viszonyulni.

Szerintem kevés szülő lenne toleráns, bár lehet, hogy magamból indulok ki, én csak annyiban tolerálom a homoszexualitást, hogy nem bántom őket, de nem szeretem, sőt utálom ezt az egészet, bár meg kell mondjam, egyébként is elég prűd, vagy erkölcsös vagyok, attól függetlenül, hogy nem vagyok vallásos, de kifejezetten beteg dolognak tartom az összes lmbt ábécét, nem egyenlő mértékben persze és egészen biztosan mindent megtennék, hogy az utódaimat is így neveljem, mert senki nem tud a saját árnyékán átlépni.

Szóval elég feleslegesnek tartom a nagy felhajtást, hogy államilag kellene ezzel foglalkozni, különös tekintettel a nagy nemzetközi visszhangra.

2021. aug. 6. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem attól függetlenűl, hogy elmondásod szerint prűd vagy, vagy erkölcsös, és esetleg beteg dolognak tartod az LMBT-t, ha a gyerekednél szóba jön az LMBT (és szerintem jöjjön szóba, legalább, hogy igen léteznek "fura" emberek), és te megtanítod neki, azt amit magadról állítasz, hogy "nem bántom őket" és az utálatodat esetleg nem nyílvánítod ki feléjük... az már egy hatalmas előrelépés lenne a civilizációnkban, és mi LMBT tagok is örülnénk neki. Sőt igazándiból jogi esélyegyenlőségen és ezen kívűl nem is szeretnénk semmi más, csak békében élni azzal akit szeretünk, és úgy, hogy az nekünk jó legyen (és nem árt senki másnak).


Nem szeretetre vágyunk, csak békére. Amit pedig szerintem el lehetne érni ha minden szülő legalább ennyit megtenne a jövő generációját illető "felvilágosdítással".

2021. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

N9

Azt talán nem vetted figyelembe, hogy mindent megtennék, hogy elriasszam ettől a gyermekeimet.

Egyébként belegondolva, hogy iskoláskorúakra is szól a törvény, amely korban már csökken a szülők befolyása, különösen kamaszkorban, lehet, hogy mégis van értelme a gyermekek állami védelmének.

Volt egy gyermekem, ő szeretett lázadni, mondjuk nem is nekem volt vele konfrontációm, hanem az anyjának és a nagyapjának, nem ilyen nagy, alapvető dolgokban, így engem nem zavart, mert elfogadom, ha másnak nem ugyanaz a véleménye valamiről, mint nekem, bár nagyobb korban már van akkora értékítélete a fiataloknak, hogy egy normálisan nevelt tini helyre tudja tenni a dolgokat.

Bántani meg eddig sem bántották a homoszexuálisokat tudtommal, talán a jövőben fogják, éppen a felerősödött megnyilvánulásaik, propagandájuk ellenhatására.

2021. aug. 6. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!