Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan deríthető ki, hogy...

Hogyan deríthető ki, hogy engem megfigyeltek-e Pegasussal?

Figyelt kérdés

Aggódom eléggé, mivel egyre több megfigyelési eset derül ki. Tavaly több mint 1700 ember megfigyelésére adott engedélyt a kormány. Azt sem tudni ezek a megfigyelések mi célból történtek, illetve az is egyre szubjektívebb, hogy kit tekint ellenségnek a kormány. Ma már bárki lehet ellenség, aki 30 IQ felett van és akinek nem csak az alkohol fogyasztásból áll a mindennapi élete.


Hogyan lehet kideríteni ezt?



2021. aug. 7. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2021. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Anyám ügyvéd és az ő telefonját például lehallatták, erről bizonyíték is van már! Így akkor esélyes, hogy engem is megfigyeltek telefonon, számítógépen keresztül. Ezért aggódom.
2021. aug. 7. 12:17
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Tudod vannak a nagy halak, kis halak, ebi halak, nos te az ebihalon vagy egy kis vízbuborék.


Remélem ezzel érthető volt, hogy mennyire érdekled a kormányt meg a titkosszolgálatokat..

2021. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Fsms ***** válasza:
82%
Ha elviszed szakértőhöz a telefonodon levő kódokból, ip logókból meg tudja mondani. Ami érdekes, hogy a szakértő igazán profi, a kódolás minőségéből tud arra következtetni honnan származhat a kód.
2021. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a hasznos választ! Ez a Pegasus szoftver főleg csak az okostelefonokat érinti amúgy, vagy az asztali PC-k, laptopok is veszélyben lehetnek?
2021. aug. 7. 12:46
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha a kormány hallgat le, akkor rossz, de ha a google, a facebook, az NSA az jó? Az NSA lehallgatja az egész világot, szövetségest, ellenséget egyaránt, a két tech óriás is lehallgat, nem véletlen az, hogy beszélsz valamilyen termékről, és már aznap felugranak a reklámjaik. A jelenlegi világban, ha nem akarod, hogy lehallgassanak, akkor csak akkor beszélj személyes dolgokról, ha sem nálad, sem a beszélőpartnerednél nincs semmilyen IT cucc.
2021. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Ha a kormány hallgat le, akkor rossz, de ha a google, a facebook, az NSA az jó?"


Ha üzleti, reklámelhelyezési céllal beszed a google, facebook rólam bizonyos adatokat, az azért nem ugyanaz mintha a titkosszolgálatokkal megfigyeltetnek. Remélem azért te is érzed a kettő közti különbséget.

2021. aug. 7. 14:11
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Hmmm... mert biztos, hogy más céllal nem szed be adatokat. Erre sincs semmilyen garancia. Továbbá az NSA lefigyelésről még mindig nem mondtál semmit.
2021. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Nyilván semmilyen formában nem jó ha megfigylnek, de ha ezt pont a saját hazád kormánya követi el ellened, az a legaljasabb dolog amit el lehet képzelni.
2021. aug. 7. 14:31
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Egy országnak joga van lefigyelni bárkit, én úgy gondolom.


Nem tudom, hogy igaz-e ez a Pegazus-botrány vagy sem, de ha én Orbán helyett lennék, akkor nem néhány lényegtelen 444 újságírót és üzletembert figyelnék le, hanem Gyurcsányt, Karácsonyt, Jakab Pétert, Dobrev Klárát, hogy a megszerzett információkkal tönkre tehessem őket. Ennek ellenére azt hiszem, hogy egy pehelysúlyú 444 újságíró mondta először, hogy őt lefigyelte az Orbán. Nem tartom lehetetlennek, de eléggé hihetetlen.

2021. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!