Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc szokott...

Gyurcsány Ferenc szokott mesélni a fiatal rajongóinak arról, hogy hogyan loptak,csaltak,hazudtak ahogy elmondta Öszödön és utána hogyan vezényelt rendőrattakot a saját népére vagy csak Orbánt szokták szidni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
A gumilövedékek tipusairól szoktak beszélgetni.
2021. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Unalmasak vagytok...
2021. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2


A valóság unalmas? A tények ferdítése izgalmas igaz DK-s barátom?

2021. aug. 7. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Orbán akkor is egy féreg és 100x károsabb mint a híres gyurcsán
2021. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem tűnt fel, hogy Orbán alatt napi szintű megszorítások lennének épp az ellentettje történik.


Az se, hogy a népre rontana a rendőrség irányításával, szemeket lövetne ki , veretne agyon ártatlan embereket stb.

2021. aug. 7. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert a fiatalok a jelenben szeretnek élni és nem a múltban. A jelenben Orbánék lopják szét Magyarországot.
2021. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LazyJones ***** válasza:
63%

"Nekem nem tűnt fel, hogy Orbán alatt napi szintű megszorítások lennének épp az ellentettje történik.



Az se, hogy a népre rontana a rendőrség irányításával, szemeket lövetne ki , veretne agyon ártatlan embereket stb."


Amilyen durva drogokat tolhatsz, nem csodálom, hogy nem tűnik fel semmi.

2021. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Mind a kettő féreg, csak Orbánnak nagyobbra sikerült nőnie.
2021. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Természetes, én is mesélek róla, mert nagyon kevés jó döntése volt, de a gumilövedék az ezek közé tartozik. Munkavégzés végett, belecsöppentem az eseményekbe, de egyértelműen jó döntést hozott akkor ott.
2021. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!