Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz legalább...

Szerintetek lesz legalább akkora a 2022-es választáson a részvételi arány, mint amekkora 2018-ban volt? Melyik tömbnek kedvezne a minél magasabb részvétel: a Fidesz-KDNP-nek, vagy az ellenzéki összefogásnak?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 8. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki tudja jobban megszólítani az első és a bizonytalan szavazókat. Nagyobb részvételre számítok mivel az ellenzék és a kormány is mindent belead.
2021. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lesz mert már a végletekig felhergelte a két szekta a lakosságot. Gyakorlatilag a wcre se tudsz úgy elmenni hogy megúszd politika nélkül.
2021. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb részvétel lesz, szerintem még a 2002-estől is nagyobb.
2021. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen az összefosásnak kedvez, hiszen 2018-ban is megmondták már, hogy minél több választó, az CSAK NEKIK KEDVEZ. Nincs ezen mit vitázni, ők meg fogják nyerni. Ha mégsem így lenne, akkor pedig az VÁLASZTÁSI CSALÁS. 😂
2021. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, hogy alacsonyabb lesz a szokottnál. Ha lesznek közös jelöltjei a mosléknak, lehet, sokaknak nem lesz elfogadható a közös képviselőjelölt vagy miniszterelnök-jelölt és inkább otthon maradnak.
2021. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy 100% lesz a részvétel és minden új szavazó az ellenzékre szavaz, akik meg részt vettek, azok ugyan úgy szavaznak mint 2018-ban (attól most tekintsünk el, hogy haltak meg és érték el újak a szavazáshoz szükséges korhatárt, azok aránya maradjon egyenlő és szavazzanak a 2018-hoz hasonlóan). Így is a Fidesz nyerne, csak nem lenne kétharmad, hanem egy gyenge abszolút többség, de nem lenne kormányváltás.
2021. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt is el tudom képzelni, hogy nem lesz választás a "covid miatt"
2021. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal többen lesznek, mivel a Gyurcsány által kimosott agyú 18-25 évesek megjelennek, akiknek semmi bajuk a FIDESZ-el, csak a Gyurcsány beléjük nevelte, hogy utálni kell
2021. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!