Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalomban mindig...

A magyar társadalomban mindig lesz igény a gyűlölködésre?

Figyelt kérdés

Szerintem már mindegy ki van hatalmon, úgyis muszáj valamilyen társadalmi csoportba belekötnie, mert a buta emberek egyszerűen igénylik az ellenségképet.

Most a melegek, romák, migránsok vannak célpontban, de ha a mostani ellenzékiek kerülnek hatalomra majd valószínű jönnek a történelmi egyházak és a határontúli magyarok.



2021. aug. 10. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Amig van kit gyulolni, addig biztos lesz :)
2021. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
A fehéreket nagyon utálják mindenhol.
2021. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
A libsik csinálják
2021. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
A világ minden részén van gyűlölködés valamilyen formában. "Kell" egy ellenség, még akkor is ha az nem kézzelfogható dolog.
2021. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
A gyűlöletnél nincs hatékonyabb összekovácsoló erő, mert az önbizalomhiányos emberek szublimálhatják benne a frusztrációjukat (nem azért nem találok, mert az iskolát magasról lesz*rtam, hanem mert elveszik előlem a pirézek stb.), és mást okolhatnak a szerencsétlenségükért.
2021. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*nem azért nem találok munkát (5-ös vagyok)
2021. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Hajrá Fidesz!
2021. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így volt, így lesz... (A gyülölködés

)

2021. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezen én is agyaltam már sokat. Ha talán kicsiben kezdené ez a társadalom felismerni, hogy ez mire jó, mivel jár, mit-hogyan kellene másként, és nem gyűlölködni-, valamint valahogyan példát mutatni erre, akkor lehet, hogy lenne pozitív irányú elmozdulás, hogy nem feltétlen mindenki vevő ezekre a tevékenységekre.
2021. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem magyar jelenség, ilyen az emberi alaptermészet. A különbség az, hogy jobb helyeken a politikusok tompítani igyekeznek ezt, míg nálunk a fidesz kifejezetten a gyűlöletre építi a politikáját.
2021. aug. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!