Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi a véleménye a kőszegi...

Árokpart kérdése:

Kinek mi a véleménye a kőszegi esetről?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 11. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Árokpart

Az a véleményem, hogy szándékosan olyan linket tettél be ami hergeli az embereket. Ehhez képest az önkormányzat valódi reakciója ennyi:

"Az önkormányzat szerint „az akció résztvevői, szervezői” szándékosan nem egyeztettek az ügyben, majd hozzátették:

„alaposan mérlegeltük, hogy rendőrségi feljelentést tegyünk az épületben való jogtalan tartózkodás és a jogosulatlan tevékenység körülményeinek feltárására, szükség esetén szankcionálása érdekében. Ettől egyelőre eltekintünk.”

A bejegyzés azzal zárul, hogy az önkormányzat az intézményen belül rendelt el vizsgálatot, és azt kérték, „hasonló, jószándékúnak gondolt kezdeményezéseivel a jövőben mindenki forduljon Önkormányzatunkhoz”."

Vagyis teljesen jogosan voltak kiakadva, hiszen 3 napig az ment be az épületbe aki akart ezek szerint és megtörténhetett volna, hogy nem bevisznek valamit, hanem kihoznak szorgos munkával az épületből.

EZEN volt kiakadva az önkormányzat és nem azon, hogy kifestették a szobákat.

Normális hangnemben mondták el, hogy legközelebb ELŐTTE szóljanak, mert ennek nem ez a módja.

Ha valaki feljelentést tesz a hétvégén mert fényeket lát egy amúgy éjjel zárva tartó Egészségházban, és kimennek a rendőrök, akkor le is tartóztathatták volna ezeket a hölgyeket, amiből súlyos ügy lett volna, hiszen illetéktelenül és engedély nélkül voltak bent. Nem számít, hogy amit csináltak az amúgy nagyszerű dolog.

[link]

2021. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a linkelt cikk ugyanezt írja le.
2021. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

1: Sajnálatos módon a világháború óta nap mint nap bizonyítást nyer a tény, miszerint politikusban nem lehet megbízni. Teljesen mindegy, hogy a neve épp Kádár János, Orbán Viktor, Gyurcsány Ferenc, vagy épp Básthy Béla. Mi a garancia arra, hogy nem történt megkeresés?


De kérdezek mást is: Mégis mit vittek volna el egy rendelő várakozóterméből? Ott összesen padok, székek, kukák, esetleg pelenkázók szoktak lenni, semmi más. Szerinted ezekért betörne épelméjű ember?


"Normális hangnemben mondták el, hogy legközelebb ELŐTTE szóljanak, mert ennek nem ez a módja."


Normális hangnemben? A szemed előtt szerepel leírva a feljelentés belebegtetése, és te még normális hangnemről akarsz beszélni?


Egyébként mindez nem történik meg, ha az önkormányzat teszi a dolgát, és maga festi ki a helységet.

2021. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Direkt HVG-s cikket tettem be, hogy a hozzád hasonlók is hajlandóak legyenek elolvasni - még sem tetted meg.

De tessék, itt van a polgármester hivatalos közleménye is. Ebből idéztek a cikkben.

Nem tudom mit vártok el egy felelős vezetőtől? Simogassa meg a buksijukat és mondja azt, tudom, hogy direkt megkerültétek a szabályokat, tudom, hogy amit csináltatok az többféle jogszabályba is ütközik, tudom, hogy ilyen esetben rendőrségi feljelentést kellene tenni, de nem csinálok semmit hanem tapsolok én is?

Tényleg nem értitek, hogy itt nem az a baj hogy kifestették a rendelőt, hanem hogy ezt engedély nélkül tették meg ott s akkor ahol nem lett volna szabad tartózkodniuk? Ha valamelyiket baleset éri a munka közben, akkor meg az intézmény vezetőjét vonták volna felelősségre.

[link]

2021. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as segítek...igaz Sopron nem Kőszeg...saját tapasztalat, mindent lopnak a "betegek" virágot az ablakbòl, újságot, széket, wcpapírt, gyakorlatilag mindent ami mozdul és nincs lecsavarozva...
2022. máj. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!