Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a pletyka most megint,...

Mi ez a pletyka most megint, hogy Orbán fia meleg?

Figyelt kérdés

Most Márky-Zay dobta be ezt ismét Melegzsolitnál beközölve mint valami tényt.

Én nem vagyok a Fidesz nagy barátja, de ez az Orbán Gáspár meleg dolog nekem nagyon olyan, mint a Hitler zsidó volt meg újabban már a Kölcsey meleg volt teóriák. Mind csak azért, hogy lehessen hergelni a keresztény meg a szélső-jobboldalt.

Közben semmire nincs konkrét bizonyíték, amit a balosok nagyon szoktak amúgy hiányolni pl. Isten létezésének vitája kapcsán, de az ilyen feltételezgetéseknél ez valahogy nem olyan fontos.

Valaki tud erről esetleg konkrétumot, főleg arról az elég meredek állításról, hogy megtagadta volna emiatt az apja? Nekem nem úgy tűnik a katonai akadémiával stb., inkább arról lehet szerintem szó, hogy Gáspár tisztességesebbnek tűnik jóval az apjánál, aki érzi, hogy épp ezért ő nem lesz az a NER-oligarcha típus. Ezt a Felház dolgot a Gáspártól pl. furcsának éreztem, de legalább őszintének (meg is szüntette, ahogy azt előre megmondta, hiába nőttek viszonylag nagyra).



2021. aug. 11. 23:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Nincs felesége. Erre két magyarázat lehet. Nem találta még meg az igazit, élvezi a szingli létet (de még egy barátnőről sincs egy árva lesifotó sem ) vagy...
2021. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Én is veled értek amúgy egyet bár én alapból elitélem ha más gyermekét megkülönböztetjük pl szexuális hovatartozás szempontjából. Fura, hogy már ilyen eszközökhöz nyúlunk csak azért hogy hergeljük a népet.
2021. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

1 lehet jele ennek, de közel sem bizonyít semmit. Én is introvertált alkat vagyok, szeretem az egyedüllét, jobban, mint egy nő vagy bárki társaságát. Mégis voltak barátnőim és nem vagyok homár.

A közéleti emberek nagy részének magánéletéről nem tudni semmit.

2021. aug. 12. 00:03
 4/34 anonim ***** válasza:
17%
Hát a makizaj csak kitalál dolgokat, hogy akik utálják a Fideszt azok még jobban utálják.
2021. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem.pletyka, csak valamivel vissza akarják csesztetni Vityát, ha már ezt a fos lmbt-t nyomatja. Pfhú, de basszus,ez valami förmedvény. 888 kb úgy néz ki, mint egy melegpropaganda oldal,minden tele szivárvánnyal 😃 nem értem mit akarnak. Igaz a cikkelben szidják az lmbtq közösséget, mert ez az utasítás, de közben több melegtéma van fent az elmúlt fél évből,mi t az index telex hvg 444-ről egyött összesen az elmúlt 5évből 😃 ezek annyit foglalkoznak a melegekkel, annyit tudnak már róluk,mint amennyit a melegek sem... biztisan tele vannak épülve. Aztán láthattuk Szájer Jóskát.. a seggnyalás annyira kifizrtődő, hogy simán megéri elárulni a saját lényedet is érte. Ezek után nem kérdéses, hogy a fidesz lárt, és a fideszes gazdasági holdudvar is tele van LMBTQ emberrel.


Visszatérve Viktor fiára. Lehet, hogy az, lehet, hogy nem, de jelenleg Viktkr azért erőlteti a témát, mert lengyelországban győzelemre vitték ezt. Hogy beáldozná-e asaját fiát a győzelemért. Be... sajnos. Az egész oártját beáldozta ezzel. Ez nem kérdés... a nagyobb kérdés, hogy mi lesz itt választásokig. Én nem gondolnám, hogy a kicsi orbán coming outolna, mert nincs mire neki. Ez csak egy szúrkálódás... hogy akár az ő fia is lehetne. És arra akarok rávilágítani,hogy ugyan valszeg a fia nem az, de a pártjában rengetegen vannak még, ez az igazi veszély számára..

2021. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
17%
Gyermekkorában LMBTQ érzékenyítésre vitte papa Soroshoz. Köszönet nyílvánításképpen hogy finanszírozta Oxfordot
2021. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

Katonaság, egyház, szakdolgozata a melegházasságról szólt, eddig soha nem látták nővel stb. Konkrét bizonyíték nincs rá de elég sok jel mutat rá.


Hogy elítéli-e apja azt nem tudom. Mondjuk nézve, hogy milyen melegeket megkülönböztető törvényeket hoztak az utóbbi években így nem tartom kizártnak.


Így is úgy is nem szép dolog szerintem Gáspárt ebbe belerángatni.

2021. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Én azon csodálkoznék, ha nem lenne meleg. Mert ha nem meleg, akkor valami más baja van. 30 éves, jól néz ki, jó anyagi háttere van, konzervatív nevelést kapott, de sose láttuk nővel.
2021. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
21%
Ebben a hőségben ki nem meleg.
2021. aug. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, téged befolyásolna, ha kiderülne, hogy Orbán Gáspár szereti nyelni más férfi... hímtagját? Vàltoztatna a szavazatodon a 22-es választáson? Illetve befolyásolná Gáspár tisztességességét?
2021. aug. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!