Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért pont a választá...

A fidesz miért pont a választások előtt teszi tönkre az egészségügyet?

Figyelt kérdés
Minden hónapban belerúg egyet az egészségügybe, gyakorlatilag csak vegetál már. Szakrendelés gyakorlatilag nincs, Győrben hiába próbálok időpontot kérni már egyáltalán nem adnak. A beszállítókat sem fizetik már. Nincs orvos, nincs ápoló. Nem a választások közelében kellene felpumpálni az egészségügyet?
2021. aug. 12. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Mindenhol ez van , nemcsak magyarországon. Ez nem a fidesz hibája , ez a covid hibája.
2021. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Térdprotézis műtétre a várakozási idő valahol 2443 nap, azaz 7 év. De legalább kapnak időpontot én még azt sem kaptam.
2021. aug. 12. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért, mit tett amivel pont most tette tönkre az egészségügyet?
2021. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
2010-hez képest lényegesen több az orvos, több az ápoló, felszámolták a hálapénzt, rövidebbek a várólisták, és modernebb a felszerelés. Én mindig mindenhova kaptam időpontot. Az te egyéni szoc problémádból ne általánosíts.
2021. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálam is ez van, a helyi állami eü központban nem lehet időpontot foglalni bőrgyógyászatra, egyszerűen egy nagy fosch a rendszer.
2021. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudatosan teszik tönkre, csak nem fejlesztik annyira, amennyire kellene.

A válasz a kérdésre meg szerintem az, hogy a nagy propagandagépezetük miatt a fejesek azt gondolják, hogy a szavazóik akkor is rájuk szavaznak, ha fossal dobálják meg őket, aki pedig nem, az meg soha sem szavazna rájuk.

2021. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fsms ***** válasza:
82%
Már korábban tönkretette, de a járvány alatt lett mindenki számára nyilvánvaló. Erre reagáltak az orvosok munkaviszonyának újra írásával, ami tovább csökkentette a színvonalat.
2021. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

Mi a baj az egeszseguggyel? Semmi baj nincs az egeszsegugyben ... ez csak baloldali propaganda! Hazugsag!


Amugy meg akinek nem tetszenek a munkakorulmenyei az menjen mashova dolgozni ... vannak uj jelentkezok akik szivesen dolgoznanak.

2021. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
8! te paralell világban élsz?? Ha neked nincs baj az egészségüggyel, akkor biztos! Voltál egy átlagos állami kórházban? Csak azt kéne felfogni, hogy nem a foci helyzete fogja az országot elõrevinni, hanem az egészségügy, amit most lerohasztanak!
2021. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#3 "Miért, mit tett amivel pont most tette tönkre az egészségügyet?"

A kérdező biztos a kórházberuházásokra gondolt meg arra hogy az orvosoknak két és félszeresére emelték a bérét, jövőre meg még magasabbra, ahogy az ápolókét is.

Vagy arra hogy betiltották a hálapénzt, meg hogy az orvos és ápoló csak engedéllyel dolgozhat az állami munkahelye mellett magánrendelésben is, hogy ne az állami rendszerből végezzék a maszek munkájukat, hanem legyen elegendő orvos és idő a betegekre.

2021. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!