Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz keménymagban levő...

A fidesz keménymagban levő melegek hogyan tudják feldolgozni a jelenlegi helyzezet ?

Figyelt kérdés

Mit mond vajon egy ilyen politikus a párjának ?

Figyelj kedvesem tudod hogy szeretlek, de ha kiállok a mikrofon elé akkor te csak egy nyavajás LMBTQ vagy... Illetve én is... Mert ez a pártutasítás.


2021. aug. 13. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem oly mértékben cinikusok, hogy természetes nekik ez.


Néhai kampánytanácsadójuk, Arthur Finkelstein egy homokos zsidó férfi volt, aki, ha úgy alakult, minden további nélkül rábeszélte az általa patronált politikust antiszemita vagy homofób kampányra, ha azzal lehetett választást nyerni. Miközben ő kihasználta, hogy Massachusetts államban élve házasságot köthetett férfi partnerével, sőt örökbe is fogadtak gyermeket.


Nekem ez kb. már skizofrénia lenne...

2021. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Még mindig nem az LMBTQ emberekkel van a baj hanem a propagandával. És igen, ami itthon van nem durva, viszont azt kell megakadályozni, hogy olyan legyen mint kint.

Aki meg egy politikus szeretője tudja, hogy mire vállalkozott

2021. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Mit nem bírtok felfogni azon hogy a fideszben és a fideszesek között NEM TÉMA, hogy ki meleg és ki nem? Ez egy MAGÁNÜGY!

Csak nektek forog ekörül a világotok, ti csámcsogtok más magánügyein, ti akarjátok a hálószobából kivinni az utcára kinek milyen a szexuális élete, minket nem érdekel!

2021. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, ti hoztátok fel a témát, ti kedves fideszesek, mert nem oldotattok meg semmit, az egészségügyet se, az oktatást se fejlesztették, a közfoglalkoztatotti státuszban dolgozók arányát is csökkentették miatattok. Tessék foglalkozni az emberi élet jobbitásán, vagy hagyják békén az embereket önszerveződni, nem pedig uszítani kellene...
2021. aug. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Mi itthon a 4 fal között seggbekukizunk fijúkák. Nem megyünk mutogatni az utcára meg oviba mint nyugaton picinyejim 👌🌈
2021. aug. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
57%
A politika nem így működik :) z egy játék, ahol minden eszköz megengedett, hogy nyerj. Ahogy egy videójátékban neked sincsenek erkölcsi aggályaid, a politikusoknak sincs. Nézd meg Orbánt, leszrja a kritikákat, naponta mond egy óriási ostobaságot vagy hazugságot, de élvezi a játékot és nyer.
2021. aug. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=CqopJH4WovA



Hiába van a pénz, hiába minden

Ugyanaz a gitár játszik itt benn

Keresed hol az út, hol az az Isten

Aki ha baj van, sehol sincsen!


Hiába sírok, szorongok én is

Van az a pénz, hogy kilőjelek mégis!


Játék minden, mit életnek vélsz!


A célkereszt

Amikor célba vesz

Tudod hogy nem lehetsz

Örökké győztes bébi!


A célkereszt

Amikor célba vesz

Te is majd megremegsz

Nem süthet mindig napfény rád!


Hiába Cadillac, hiába Gucci

Nekem a nívó több mint uncsi

Jöhetnek gyerekek, lehetnek vágyak

Nekem csak kijelölt célpont vagy tárgy vagy!


Nekem egy munka, neked az élet

Meghúzni a ravaszt rég nem félek

Játék minden, mit életnek vélsz!


A célkereszt

Amikor célba vesz

Tudod hogy nem lehetsz

Örökké győztes bébi!


A célkereszt

Amikor célba vesz

Te is majd megremegsz

Nem süthet mindig napfény rád!


Végzem a dolgom

Az arcodba bele-bele-bele-bele

Száll csak az ólom

Míg bírja a tár!


A célkereszt

Amikor célba vesz

Tudod hogy nem lehetsz

Örökké győztes bébi!


A célkereszt

Amikor célba vesz

Te is majd megremegsz

Nem süthet mindig napfény rád!


Végzem a dolgom

Az arcodba bele-bele-bele-bele

Száll csak az ólom

Míg bírja a tár!


A célkereszt

Amikor célba vesz

Tudod hogy nem lehetsz

Örökké győztes bébi!

A célkereszt

Amikor célba vesz

Te is majd megremegsz

Tudod hogy nem lehetsz

Örökké győztes babe már!

2021. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a fideszben ők szét tudják választani a magánéletet és pártmunkát de az én szememben ez egy tudathasadásos állapot, amikor valaki a saját közössége ellen tolja a propagandát ezerrel.
2021. aug. 14. 20:42
 9/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
61%
Ezért nem te vagy a politikus, Orbán meg ezért van hatalmon :)
2021. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#8 "Lehet, hogy a fideszben ők szét tudják választani a magánéletet és pártmunkát de az én szememben ez egy tudathasadásos állapot, amikor valaki a saját közössége ellen tolja a propagandát ezerrel.

ma 20:42"

Tévedsz.

Semmi köze a politikának a magánélethez és nem kell semmit szétválasztani, az egész balhét ti találtátok ki, a fideszben nincsen semmiféle melegellenesség. Ami nincsen azt nem kell sem elviselni, sem ignorálni, sem elválasztani.

2021. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!