Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire tájékozott az átlag...

Mennyire tájékozott az átlag magyar ember a koronavírusról? Politikailag & orvosilag?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 02:23
A kérdező szavazást indított:
Kiválóan. Jeles (5)
Nagyon jól, de van még hova fejlődnie (4)
Közepesen. SOkat nem tudunk még (3)
Szinte alig van valós tudása (2)
A sötétben tapogatózunk, olvassuk a konteokat meg az antikonteos mainstreames konteokat (1)
43 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%

én tájékozott vagyok.

tudom, hogy bilgéc csippje van benne...

2021. aug. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
34%

"Mennyire tájékozott az átlag magyar ember a koronavírusról? "

Átlagosan.

2021. aug. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Semennyire. A magyar az a tök fejével még a kínait is beadatta magának a propaganda hatására. Most meg majd megnézheti magát.
2021. aug. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
10%
3.szuri utan engem megint nem erdekel egy darabig ez a hiszti :)
2021. aug. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Politikailag agyontàjékozódott. Egészségügyileg meg kicsit sem. Nem is cél.
2021. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire. Egyesek azt képzelik, hogy felvilágosult, tudományosan megalapozott, felelős álláspontpon vannak, mert a tudomáány kimutatta, hogy a magasabb iskolázottság nagyobb oltási hajlandósággal jár. A többiek meg laposföld és grafén-oxid. TRAGIKUS.Nagyon rossz vége lesz ennek.
2021. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Az első válaszoló is tökéletes példa erre.
2021. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
10%
A Fideszesek általánosságba véve sokkal tájékozottabbak az ellenzékieknél. Az ellenzék csak gyűlölködni képes, hogy fúj Orbán. Addig mi Fideszesek objektíven tájékozódunk a világ aktuális témáival kapcsolatban. A fröcsögő ellenzék nem nyerhet 2022 ben, velünk Fideszesekkel van az igazság. Készen állunk az ostromra, falainkat védi a fény.
2021. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az első válaszoló ironizált.


Egy világméretű problémával egyedül senki sem tud megküzdeni. Elmenekülni pedig nem lehet (egyesek nem mennek ki a házból, elhagyják a pályájukat, abban az illúzióban élnek, hogy őket úgysem fertőzheti meg, ők úgy sem halhatnak meg). Egy ilyen problémát csakis a kormánnyal, a társadalommal együttműködve lehet kezelni, ehhez viszont alapvető a bizalom. Én azt látom, hogy a többség nem bízik meg egymásban, és ezáltal jobban kirajzolódnak a társadalmi különbségek is (oltott,oltatlan).


Az ország 60%-át a "védeccségivel" nagyon jól meg tudták manipulálni. Mennyire kínos, hogy márciusban tömegesen oltottak mindenkit a kétes kínai és az orosz Sputnyikkal, arra hivatkozva, hogy elfogyott a Pfizer, majd 2 hét múlva megérkezett egy teljes, jövő évre is elegendő Pfizer/Moderna készlet. Ezek az emberek vajon nem érezték magukat átb*szva? Főleg, miután megjelentek közlemények arról, hogy a kínai nem is hatásos, az orosszal pedig nem lehet utazni.



A 30% megbízik az orvosokban és a tudósokban.


A maradék 10%-nak pedig 5%-át a konteósok, paranoid skizofrének alkotják, a másik 5%-át pedig azok, akik nem bíznak meg a kormányban, de nem is konteósok, ki akarnak maradni az egészből.

2021. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Az emberek 90%-a a legalapvetőbb egészségügyi kérdésekkel, a teste működésével, az általános iskolás biológiával és kémiával sincsen köszönőviszonya sem. Ellenben tudósnak hiszi magát.
2021. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!